Будинок на Майорці

Резиденція на іспанському острові Майорка на вигляд не впадає в око – це звичайний сільський будинок старої будівлі в мальовничій місцевості. Виявляється, при будівництві нового будинку були використані традиційні матеріали, старовинні технології та архітектурні прийоми, що дозволило новому будинку не відрізнятись від старих.

Він чудово вписаний у природне оточення з оливкових гаїв та дібров. Всередині будинок ідеальний за пропорційністю елементів дизайну, колірній гамі, атмосфері затишку та спокою. Інтер’єри витримані у кремово-коричневих кольорах, що відповідають природним матеріалам – дереву та каменю.

Велика кількість плетених елементів декору, меблів, прикрас – надає інтер’єрам легкість та легкість. Приміщення не захаращені меблями, світлі та просторі. Прикраси та декоративні елементи ретельно підібрані та не химерні. Не переслідуючи цілей стильового дизайну, будинок по-справжньому сучасний, затишний і обжитий.

Будинок на Майорці
Будинок на Майорці 2
Будинок на Майорці 3
Будинок на Майорці 4
Будинок на Майорці 5
Будинок на Майорці 6
Будинок на Майорці 7
Будинок на Майорці 8
Будинок на Майорці 9

Оцініть цю публікацію

4 думки про “Будинок на Майорці

 1. Avatar of Лааморл
  Лааморл :

  Автор статті описує свій досвід володіння будинком на Майорці, розкриваючи всі переваги та недоліки такого вибору.

 2. Avatar of Моисей
  Моисей :

  Авторе, будь ласка, розкажіть більше про будинок на Майорці. Яка його архітектура, стиль, які матеріали були використані при будівництві? Як виглядає інтер’єр будинку? Чи є там сад або двір? В якому районі Майорки він розташований? Які цікаві історії або події пов’язані з цим будинком?

 3. Avatar of Зеэр
  Зеэр :

  “О, чудово, ще один стаття про ексклюзивний будинок на Майорці, який більшість з нас ніколи не зможе собі дозволити. Ну що ж, хай буде. Давайте продовжувати мріяти.”

 4. Avatar of Ярослав
  Ярослав :

  “Будинок на Майорці – не просто розкіш, а місце, де душа знаходить свій рай.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.