Дизайн інтер’єру котеджів

Стиль інтер’єру сучасних котеджів часто створюється з певних елементів всілякої стилістики, але здебільшого вони реалізуються за допомогою використання прогресивних оздоблювальних матеріалів.

Використання сучасної побутової техніки також може докорінно змінити вигляд кожного приміщення, тому і до її вибору слід підходити з максимальною відповідальністю.

Сьогодні на прикладі реалізованих дизайн-проектів різних кімнат ми розглянемо типи стилістичних напрямків, які найбільш доречно використовувати.

Будуть розглянуті важливі нюанси обробки приміщень, де часто бувають усі члени сім’ї, тобто кухонь, віталень та їдалень.

дизайн інтер'єру котеджів

Дизайн інтер’єру котеджу

Неможливо сказати, скільки років існує галузь створення інтер’єрів, проте цілком впевнено можна говорити, що існує величезна кількість прихильників суворої класики.

Використання незвичайних форм, дорогих меблів, в які вмонтовано сучасну техніку та інші елементи дає можливість дотримуватися класичного напрямку, але при цьому не віддалятися від прогресу.

Головна перевага класичного інтер’єру зводиться до його візуальної простоти, проте функціонал повинен використовуватися максимум.

дизайн інтер'єру котеджів

Інтер’єр котеджу в класичному стилі

Практичність і простота – якості, які приваблюють практично кожного нашого співвітчизника, який є володарем розкішного котеджу або просторого заміського будинку.

Трохи про сучасну класику

Якщо розглядати те саме приміщення, виконане в сучасному класичному стилі в нинішньому році і в ньому ж двадцять років тому, то вони кардинально відрізнятимуться за своїм зовнішнім виглядом.

Цьому сприяє використання інноваційних матеріалів та технологічних меблів, які докорінно змінюють вигляд приміщення за умови їх використання.

Кілька десятків років тому всього цього просто не існувало, тому доводилося використовувати простіші матеріали.

дизайн інтер'єру котеджів

Традиційний класичний інтер’єр котеджу

Наприклад, раніше було прийнято встановлювати у вітальнях каміни, при цьому вони були діючими, а в наші дні їх почали замінювати на декоративні аналоги.

На сприйняття інтер’єру це не вплинуло, але цей атрибут, як і раніше, є посиланням на самодостатність і розкіш.

Варто зазначити, що сам собою класичний стиль має на увазі відсилання до розкоші і комфорту у всіх проявах, але при цьому дані якості повинні бути приховані під елегантною оболонкою.

дизайн інтер'єру котеджів

Сучасний класичний інтер’єр котеджу

Якщо говорити про сучасну класику, то вона дуже гармонійно може виявлятися навіть у найскромніших інтер’єрах.

Часто дизайнери вдаються до використання світлих тонів на етапі проведення оздоблювальних робіт, нескладної ліпнини в стельовій області, а також до встановлення великої кількості м’яких меблів.

Важко уявити приміщення у такій стилістиці без гарної люстри, тому і до її вибору потрібно підходити з повною відповідальністю.

дизайн інтер'єру котеджів

Розкішна люстра – обов’язковий декоративний елемент інтер’єру в класичному стилі

Якщо потрібно досягти ефекту максимальної розкішності, то є сенс доповнити класику елементами бароко та рококо.

Якщо стелі будуть високими і рясно прикрашені ліпниною, а двері великими і прозорими, це докорінно змінить обстановку всередині приміщення.

Шикарний інтер’єр виглядатиме ще й гармонійно, тому що кожен і цих стилів здатний доповнювати один одного певними нотками.

Відзначимо, що важливо сформувати обстановку всередині приміщення так, щоб не виникало відчуття присутності в музеї, а це зробити непросто.

Деколи доводиться довіряти цю справу професіоналам, адже тільки вони знають, на чому слід зробити акцент і де саме він доречний.

дизайн інтер'єру котеджів

Елементи бароко та рококо гармонійно поєднуються з класичним стилем

Кухня в класичному стилі

Якщо говорити про кухні в класичному стилі, то, як і раніше, в ній повинні залишитися на звичних місцях зони зберігання та кухонний острів.

Шафи можуть мати простіший вигляд і не акцентувати на собі увагу, але дуже важливо приділити увагу наявності великої кришталевої люстри.

дизайн інтер'єру котеджів

Інтер’єр кухні в класичному стилі

Він може бути прикрашений великою кількістю декоративних елементів, щоб акцентувати на собі увагу.

Часто дизайнери сходяться на думці, що доречно використовувати прості шафи з деревини, стільниці з натурального каменю, а також дерев’яні підлоги.

З одного боку, вдасться досягти максимального ефекту несподіванки, хоч і всі ці речі будуть виготовлені з природних матеріалів.

дизайн інтер'єру котеджів

Мармурова стільниця додасть інтер’єру розкоші

Нотки мінімалізму

Багато виразно розуміють, що стилістика в сучасному своєму прояві незмінно тяжить до практичності та максимальної функціональності.

Саме стиль під назвою мінімалізм ідеально підходить у цьому випадку, тому що відповідає всім необхідним параметрам.

дизайн інтер'єру котеджів

Дизайн інтер’єру котеджу в стилі мінімалізм

Ще кілька років тому наших співвітчизників найчастіше відлякував цей стиль, бо їм здавалося, ніби у подібній обстановці проживати просто неможливо, адже житлова площа була невеликою, та й елементи розкоші були зовсім відсутні, навіть підроблені.

Що ж до нашого часу, то тепер власники масштабної заміської нерухомості виявляють чималий інтерес до цього стилю, тому що з його допомогою не важко домогтися функціональності і красивої простоти.

Дизайнери часто використовують меблеві атрибути щонайменше, але всі вони гранично функціональні.

За рахунок цього вдається виграти чимало простору, яке зрештою віє комфортом та затишком. Якщо грамотно розставити акценти у кожному приміщенні, то вся будівля виглядатиме гранично гармонійно.

дизайн інтер'єру котеджів

Інтер’єр у стилі мінімалізм відрізняється функціональністю меблів

Головна особливість цього стилю в наявності просторих приміщень, які виконані в гранично світлих тонах.

Якщо вітальня має велику площу, то буде цілком достатньо розмістити в ній комфортні м’які меблі, а також не зайвим буде навпроти повісити великий телевізор.

Для створення базової атмосфери в межах цього приміщення більше нічого не потрібно. Декілька десятків років тому всі меблі було прийнято присувати до стін, а люди і не замислювалися про те, що можна розташовувати її і по центру приміщення.

У більшості випадків ця обставина була пов’язана безпосередньо з менталітетом і невеликою площею кімнат.

Щоб максимально заощадити простір у кожній кімнаті, доводилося вживати максимум заходів, щоб викроїти кожен вільний метр.

Ситуація в наш час суттєво змінилася і просторі квартири із заміськими будинками дозволяють меблювати кожну кімнату так, як вам забажається.

Є можливість вдатися до будь-якого стилю декорування та не виникне жодних ускладнень.

дизайн інтер'єру котеджів

Для великих приміщень рекомендується розставити меблі в центрі

Щодо невеликих кімнат, які можуть бути у котеджі, то вони також можуть бути оформлені у стилі мінімалізму.

Буде цілком достатньо провести обробку стін у світлих тонах, використовувати дерев’яне покриття для підлоги, а також сучасних меблів.

Не важко оформити навіть окремий куточок для читання, щоб він гармонійно вписався в інтер’єр невеликої вітальні. Не потрібно використовувати яскравий текстиль, тому що відразу виявиться атмосфера холоду та відчуженості.

Є багато елементів, використання яких буде невиправданим.

дизайн інтер'єру котеджів

Стиль мінімалізму також ідеально підійде для невеликих кімнат

Використання двостороннього каміна

Далі йтиметься про два різні образи віталень, які оздоблені в стилі мінімалізм. Поєднує їх насамперед наявність каміна двостороннього типу.

Головна його перевага в тому, що спостерігати довго за полум’ям можна з різних кімнат. Меблі використані щонайменше, щоб зберегти належну функціональність кімнати.

дизайн інтер'єру котеджів

Двосторонній камін в інтер’єрі котеджу

Використання цього стилю декорування часто має на увазі формування зон зберігання за допомогою установки непримітних шаф, які часто не мають навіть ручок.

Це чудова можливість без витрат замаскувати великий гарнітур, а світлі оздоблювальні матеріали сприятимуть вирішенню цього завдання.

дизайн інтер'єру котеджів

Організація системи зберігання у шафах без ручок

Їдальня

Це приміщення незмінно має бути просторим та виконаним у світлих тонах.

По суті, для досягнення потрібної функціональності слід розмістити лише досить великий обідній стіл та кілька стільців.

Також слід як додаток застосувати ряд м’яких аксесуарів, а у верхній частині стін розмістити кілька незвичайних світильників.

Цього буде достатньо для формування сучасного інтер’єру, що відрізняється максимально комфортною оболонкою.

дизайн інтер'єру котеджів

Дизайн інтер’єру їдальні в мінімалістському стилі

Повертаючись до теми декорування віталень варто зауважити, що досить часто люди, які просто не можуть зрозуміти, до якого стилістичного рішення вони схиляються найбільше, вважають за краще зупинятися на еклектичному стилі.

На перший погляд усіх приваблює саме естетична простота, але якщо вникнути в суть цього стилю, то тут також є і функціональність з комфортністю.

дизайн інтер'єру котеджів

У стилі мінімалізм комфорт поєднується з функціональністю

Дизайнери завжди звертають увагу на те, що за умови одночасного використання кількох стилів дуже складно досягти потрібної гармонії.

Якщо використовувати всілякі предмети, які ви привезли з різних країн світу, куплених у найближчих крамницях та інші речі, яких не об’єднує нічого спільного, то домогтися лаконічності просто неможливо.

Вітальня повинна виконувати одну функцію – спонукати до відпочинку всіх членів сім’ї та гостей.

Якщо ж вона буде схожа більше на виставковий зал, то тоді ні про який комфорт не може бути й мови. Якщо не впевнені, що зможете врахувати всі нюанси самостійно, то має сенс все ж таки звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців.

дизайн інтер'єру котеджів

Еклектика в дизайні вітальні

Якщо ви твердо вирішили використовувати еклектичний стиль на етапі декорування вітальні, то варто використовувати різні атрибути меблів, характерні для різних епох.

Вона має відрізнятися незвичайним декором і при цьому сходитися з основною палітрою кольорів.

Особливість еклектичного стилю в тому, що часто допускається свого роду хуліганство і таке рішення дуже доречне.

Наприклад, замість звичного всім каміна можна вдатися до встановлення печі, обробленої у світлих тонах.

Навколишній простір можна спеціально декорувати з ухилом на навмисну недбалість і таке рішення виглядатиме дуже лаконічно зрештою.

Тут не слід дотримуватись якихось строгих рамок. Бірюзові та смарагдові відтіки створюватимуть позитивну атмосферу зі святковими нотками.

Використання різнокольорових та яскравих меблів на тлі світлої кімнати буде дуже доречним, оскільки саме на них у такому разі буде робитися основний акцент.

дизайн інтер'єру котеджів

Еклектичний стиль дозволяє змішувати декілька стилів в інтер’єрі

Використання стилю кантрі

Неважливо, в якому саме стилі ви декоруватимете свій котедж, завжди буде місце для використання ряду предметів у стилі кантрі.

Він певною мірою позиціонується як універсальний, оскільки відмінно поєднується з більшістю інших поширених стилів.

Якщо ви віддасте перевагу впровадженню елементів цієї стилістики, то в результаті потрібно буде використовувати максимальну кількість природних матеріалів, а кімнати частково обробляти деревом та каменем.

У результаті досягнете затишної та теплої обстановки за мінімальних фінансових та тимчасових витрат.

дизайн інтер'єру котеджів

Дизайн інтер’єру котеджу в стилі кантрі

Екологічно чисті оздоблювальні матеріали з кожним роком користуються все більшою популярністю, тому багато наших співвітчизників все частіше вдаються до декорування своїх заміських будинків саме в цьому стилі.

Зрозуміло, якщо сучасну квартиру обробити великим натуральним каменем, то це рішення може виглядати нелогічно, тому що ваше житло більше буде схоже на сільські апартаменти, але якщо ми говоримо про декорування котеджів, то можна приймати такі рішення сміливо.

Багато кімнат, оформлені в такій стилістиці, стали б прикрасою будь-якого мисливського будиночка, проте вони дуже гармонійно вписуються в інтер’єр сучасних заміських будинків.

дизайн інтер'єру котеджів

Стиль кантрі відмінно впишеться в інтер’єр сучасних котеджів

Незважаючи на те, що у великих кількостях будуть використані природні оздоблювальні матеріали, всередині приміщень незмінно зберігатиметься сучасна функціональність та комфортність.

Можна сформувати за потреби м’яку зону, але бажано використовувати варіанти, оброблені натуральною шкірою.

Текстиль можна використовувати практично без обмежень, але при цьому він повинен бути яскравим і визначним на тлі використаних оздоблювальних матеріалів.

Зрештою, можна сформувати гранично комфортну атмосферу, куди постійно хочеться повернутися.

Використання стилю модерн

Тут потрібно дотримуватися м’якої палітри кольорів, максимально природних відтінків, а також вдатися до застосування прогресивних елементів декору.

Цей варіант для багатьох жителів нашої країни є найоптимальнішим.

Не доводиться обтяжувати себе суттєвими матеріальними вкладеннями, але при цьому завжди буде присутня впевненість у тому, що в такий будинок завжди захочеться повернутися.

дизайн інтер'єру котеджів

Дизайн інтер’єру котеджу в стилі модерн

У такій стилістиці може бути декорована спальня або вітальня, оскільки атмосфера в цих кімнатах буде чарівною та теплою.

У спальнях рекомендується обробляти стіни в сірих тонах, оскільки вони сприятимуть умиротворенню.

Сучасні меблі будуть розташовувати до читання або виникнення бажання посидіти вдосталь біля каміна.

дизайн інтер'єру котеджів

Стиль модерн допоможе створити в котеджі атмосферу затишку

Часто кімнати в сучасних вітальні мають досить велику площу, а також високі стелі та масштабні віконні отвори.

Це сприяє досягненню максимально продуктивного природного освітлення, яке доповнюється обробкою стін у світлих тонах.

Важливо використовувати контрастні елементи декору, щоб усі приміщення не виглядали стандартно.

Котедж не повинен бути оброблений в рамках певного стилю або поєднання декількох з них.

Дизайнери часто експериментують і домагаються відмінних результатів, поєднуючи різні рішення, які на перший погляд можуть здатися просто не доречними.

Використання єдиного яскравого акценту дозволить докорінно змінити обстановку всередині будь-якого приміщення.

дизайн інтер'єру котеджів

Яскраві акценти зроблять інтер’єр унікальним

Контрастні інтер’єри

Багато хто схожий на думку, що декорування з використанням контрастної палітри незмінно привабливе своєю не традиційністю.

Людина, яка вперше прийде до вас у будинок, відразу помітить риси консерваторів з погляду декорування житла.

Якщо ви любите порядок у всьому і маєте намір його постійно підтримувати, то рекомендується вибрати варіант зі світлою обробкою приміщення та використанням контрастних елементів.

Часто наші співвітчизники обирають саме цей варіант і незмінно залишаються задоволеними ухваленим рішенням.

дизайн інтер'єру котеджів

Монохромний дизайн інтер’єру котеджів

Має сенс ознайомитися в інтернеті з прикладами ультрасучасних інтер’єрів, наповнених нетрадиційними нотками.

Часто в одному стилі можна оздобити кілька приміщень, але важливо пам’ятати.

Що акценти мають бути мінімальними, тому що в іншому випадку зловживання ними може докорінно змінити обстановку всередині будівлі.

дизайн інтер'єру котеджів

Контрастний інтер’єр котеджу з кольоровими акцентами

Сьогодні є багатий вибір інноваційних оздоблювальних матеріалів, тому не важко буде реалізувати навіть найсміливіші ідеї.

Щодо сучасних меблів, то і її асортимент просто величезний. На замовлення можна виготовити навіть найскладніші вироби, які стануть прикрасою інтер’єру або навіть його головною складовою.

Висновок

Котедж сам по собі має велику площу, тому не потрібно прив’язуватися до якогось конкретного стилю.

Якщо ви не впевнені, що зможете впоратися з формуванням інтер’єру самостійно, то рекомендуємо звернутися до досвідчених фахівців у цій галузі.

Сьогодні багато компаній готові розробити для вас унікальний дизайн-проект і реалізувати його в стислий термін, тому ніяких складнощів не виникне.

Відео

4/5 - (18 голосів)

2 думки про “Дизайн інтер’єру котеджів

  1. Avatar of Кэсакберу
    Кэсакберу :

    Справді захоплююча стаття! Вона надає чудові ідеї та концепції для дизайну інтер’єру котеджів. Я вражений, наскільки детально автор розкриває цю тему. Велика робота!

  2. Avatar of Гермоген
    Гермоген :

    О, звичайно, ще одна стаття про дизайн інтер’єру котеджів. Тому що, звісно, кожен з нас живе в котеджі і має безмежний бюджет на його оформлення. Дуже корисна інформація для масового читача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.