Про нас

Вітаємо вас на сайті дизайну інтер’єрів, де ви знайдете актуальні новини з цієї теми та приклади оформлення офісів, квартир та котеджів та в різних країнах світу, які наочно демонструють, наскільки різноманітним може бути дизайн будь-якого приміщення.

Серед величезної кількості стилів можна підібрати оптимальний варіант.

Ми пропонуємо до вашої уваги найкращі проекти відомих студій дизайну, з яких можна вибрати щось корисне для себе. На сайті можна знайти свіжі ідеї для ремонту та дизайну інтер’єру, оригінальні проекти оновлення квартири, сучасні дизайнерські рішення та поради щодо грамотного поєднання колірної гами, матеріалів та розташування меблів у квартирі.

Представлені на сайті проекти різноманітні та відрізняються за стилем, бюджетом та багатьма іншими параметрами, тому кожна людина може вибрати відповідні ідеї.

Тут легко знайти відповіді на важливі питання, наприклад, як краще розставити акценти у приміщенні, як підкреслити значення різних функціональних зон, підібрати правильне освітлення, матеріали та як загалом перетворити будинок та надати йому справжнього затишку.

Якщо ви всерйоз задумалися про перетворення свого будинку, то ви потрапили на потрібну адресу, адже цей сайт створений саме для того, щоб допомогти у творчій та радісній справі дизайну інтер’єру.

Рекламодавцям

Наш сайт присвячений тематиці стиль, дизайн та інтерʼєр.

Ми пропонуємо розміститися на нашому сайті у вигляді наступних форматів:

Банер — підходить тим, хто хоче розмістити рекламний банер на нашому сайті. Існує 5 варіантів розміщення:

  • Розміщення у сайтбар. Просте розміщення. Розміщення з фіксацією під час прокручування.
  • Розміщення у кожний текст у тіло статті. Місце обговорюється індивідуально.
  • Розміщення у вигляді блоку, що виїжджає, цей формат доступний тільки для показу на десктопних пристроях
  • Розміщення на початку під шапку, цей банер буде в першому екрані.
  • Розміщення у будь-якому іншому місці. (тут обговорюється індивідуально)

Брендування — підходить фірмам-початківцям або вже працюючим. Змінимо оформлення сайту таким чином, щоб користувач розумів, що це сайт саме вашої фірми. Контактні дані будуть використовуватися ваші, їх розмістимо так, щоб користувач міг їх побачити у найвиднішому місці.

Посилання — підходить тим, хто хоче отримати посилання. Статтю можете надати ви чи ми можемо написати її за вас. Вона буде грамотно написана та сео оптимізована.

Посилання в відвідуваній статті — підходить тим, хто хоче отримати посилання і хоче отримати переходи аудиторії на потрібну вам сторінку.

Рекламна стаття — підходить тим, хто хоче розмістити рекламну статтю на нашому сайті без зовнішнього посилання. Додатково терміном на місяць розмістимо посилання на вашу статтю з головної сторінки.

Нативна інтеграція — підходить тим, хто хоче розмістити абзац тексту з рекламою свого товару або послуги в нашу статтю

Коментар — підходить тим, хто хоче розмістити в коментарях у статті, дані своєї компанії

Вартість конкретного виду реклами обговорюється в індивідуальному порядку. Не є публічною офертою.

Для зв’язку з нами, ви можете заповнити форму зворотного зв’язку.