Зелена дитяча – симулюючий спокій

Ненав’язливому світлому відтінку зеленого кольору знайдеться місце у декорі будь-якої кімнати, але сьогодні темою нашої розмови стане принцип оформлення найважливішого приміщення будинку, а саме дитячої.

Дитяча кімната в зелених тонах – універсальне рішення. Такий дизайн є прийнятним і для обробки стін у кімнаті новонародженого, і підлітка.

Зелений спектр заспокоює, не втомлює очі, і створює особливу атмосферу, що дозволяє зосередитись на пізнанні нового та знайомстві з незвіданим, що для дитини будь-якого віку дуже важливо.

Адже ви не заперечуватимете, що діти практично кожен день, кожну годину і кожну хвилину роблять для себе нові відкриття?

дитяча кімната в зелених тонах

дитяча кімната в зелених тонах для двох дітей

Зелений колір комунікабельний, тому його легко поєднувати з іншими відтінками. При виборі відтінку кольору для оформлення зеленою дитиною треба враховувати специфіку приміщення, рівень його освітленості, габарити.

Як це зробити, які матеріали використовувати, якими тонами розбавляти – про це та багато іншого ми розповімо вам далі.

Дитяча кімната у зелених тонах – особливості дуетних поєднань

Зелений колір, при всій своїй природності, досить підступний і дуже залежить від обстановки, в яку потрапляє, тому при його використанні завжди потрібно чітко зважувати всі за і проти.

дитяча кімната в зелених тонах

використання різних відтінків зеленого при оформленні інтер’єру дитячої кімнати

Неправильний вибір відтінку загрожує перетворити креативний проект на гучний провал. Проблема в тому, що колористичні комбінації із зеленим будуються не лише на рівні зорового сприйняття, а й на його температурно-колірних якостях.

Якщо взяти, наприклад, у компаньйони до зеленого рожевого, то «холодний» зелений у цій комбінації сприйматиметься зовсім не так, як «теплий», причому не лише в естетичному плані, а й у психологічному.

Зелений та білий

З білим можна поєднувати будь-який колір, проте цю аксіому дизайнерської справи потрібно вміти правильно використовувати.

Колористичний ансамбль дитячої кімнати в зелених тонах рідко будується на поєднанні лише двох цих відтінків.

У подібних інтер’єрах неодмінно застосовуються сполучні тони, з допомогою яких розставляють акценти і формують закінчений образ обстановки.

дитяча кімната в зелених тонах

сполучення зеленого та білого в інтер’єрі дитячої кімнати

Обидва кольори, і білий, і зелений, є повними та чистими. Вони здатні перетворювати навколишній простір. Розширивши межі кімнати, вони наповнять її світлом та свіжістю.

Дуже цікаво експериментувати в декорі різними відтінками зеленого, граючи насиченістю фарб даного колористичного поєднання і намагаючись надати йому якесь незвичайне звучання.

Єдине чого не варто робити, так це перетворювати дитячу на стерильну та холодну лікарняну палату.

дитяча кімната в зелених тонах

аксесуари зеленого кольору на фоні білосніжних стін у дитячій

Рожевий та зелений

Рожево-зелене поєднання дуже позитивне. Воно спокійне та миле, тому ідеально підходить для дівочих апартаментів.

У цьому дуеті обидва кольори можуть виглядати спокійно чи яскраво, насичено чи блякло. Завдяки цьому у приміщенні з’являється відповідний настрій:

  1. Умиротворене;
  2. Розслаблююча;
  3. Динамічний;
  4. Творче.

дитяча кімната в зелених тонах

найкраще колірне рішення для оформлення дитячої кімнати для дівчинки: зелений, рожевий та білий.

Дитяча кімната у рожево-зелених тонах задовольнить попит дівчаток будь-якого віку. Головне правильно дозувати кількість партнера.

У декорі кімнати для більш маленьких рожевий принцес можна використовувати в абсолютно рівних пропорціях із зеленим, а ось в підлітковій дитячій його краще залишити тільки в акцентах і аксесуарах.

Жовтий та зелений

Жовто-зелене поєднання неймовірно літнє та дуже яскраве. Якщо воно присутнє в інтер’єрі, то в кімнаті ніколи не буде незатишної та вогкої обстановки. Цей колористичний дует є універсальним.

дитяча кімната в зелених тонах

використання зеленого та жовтого допоможуть створити яскравий та барвистий інтер’єр дитячої

У таких фарбах можна оформити і простору дитячу заміську хату, і скромну кімнатку міської квартири. Близька спорідненість на панелі допомагає цим кольорам створювати видимість плавного переходу і дуже м’яко наповнювати простір.

Відсутність різких перепадів кольорів і яскраво виражених чітких ліній зробить кімнату дуже затишною.

Радісний настрій, який обов’язково прийде в дитячу з жовто-зеленою палітрою, буде як не можна, до речі, у нашому специфічному кліматі, тому що дозволить вашому чаду почуватися комфортно навіть у затяжний зимовий період, яким славиться наша країна.

дитяча кімната в зелених тонах

аксесуари жовтого кольору в інтер’єрі дитячої кімнати в ніжному зеленому кольорі

Зелений з бірюзою

Дитяча кімната з інтер’єром у зелено-бірюзових тонах зустрічається в наших будинках досить рідко, тому що ці цукерково-яскраві кольори найчастіше просто відлякують дорослих властивою їм насиченістю.

А ось малюки, побачивши такого дуету, приходять у справжнє захоплення. То може варто спробувати? Зрештою, що ви втрачаєте? Нічого і навіть навпаки.

Крім того, що дитині в такій обстановці ніколи не буде нудно, то ще ці яскраві тони простимулюють роботу його головного мозку і активізують пізнавальну діяльність.

дитяча кімната в зелених тонах

незвичайне дизайнерське рішення: поєднання зелених стін з темно-синім текстилем

Якщо ви не готові повністю віддати у владу цих кольорів інтер’єр дитячої, використовуйте їх для виділення ігрової зони, в куточку відпочинку можна обійтися напівпрозорими спокійними відтінками.

Коричнева та зелена

Дитяча кімната в коричневих та зелених тонах відрізняє природність та природність інтер’єру.

На емоційне забарвлення атмосфери впливає рівень насиченості використаних відтінків.

Найчастіше увагу батьків привертають поєднання світлішого зелено-коричневого спектру, тому що вони діють на дітей заспокійливо, розслаблююче і при цьому все-таки дозволяють зосередитися.

дитяча кімната в зелених тонах

дует зеленого та коричневого допоможе створити інтер’єр дитячої кімнати в екостилі

Контрастна пара з темно-коричневого та світло-зеленого кольорів сприяє концентрації уваги, що добре відбивається на процесі навчання, а також будить у дитині творчі струни.

Погано поєднуються вважаються темні коричневі та зелені тони, тому їх як основні кольори при оформленні дитячої використовують вкрай рідко.

Висновок

На думку іменитих психологів, дитяча кімната в зелених тонах – найбільш підходящий інтер’єр для дітей різного віку.

У ньому чітко простежується антистресовий та заспокійливий ефект, що вкрай необхідно для сучасних гіперактивних малюків.

дитяча кімната в зелених тонах

сполучення зеленого, коричневого та блакитного в інтер’єрі дитячої кімнати

Розслаблююча обстановка зеленого декору, попри всі канони, підвищує працездатність. І взагалі із зеленим кольором пов’язані лише позитивні асоціації.

Побачивши його нам згадується ліс, яскрава зелень весни, смарагдова шовковиста трава під ногами. Зелений – колір юності та природи, тому й підростаюче покоління почувається в ньому комфортно.

Фотогалерея

4/5 - (16 голосів)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.