Інтер’єр у стилі поп-арт

Стиль поп-арт в інтер’єрі виник у 50-70 роках XX століття в Англії і відразу набув широкого поширення по всьому світу. Зухвалий, яскравий, епатажний, рамки, що розсуває – він був створений як протест процвітаючому в інтер’єрах у ті часи консерватизму і модернізму. Назва стилю pop-art говорить сама за себе.

Рopular перекладається з англійської як популярний, масовий, art – мистецтво. Існує й інша версія виникнення назви цього стилю, від англійського слова pop, що означає удар чи бавовну.

Інтер’єр у стилі поп-арт залишає яскраві враження та справляє шокуючий ефект.

Картина в стилі Поп-арт -арт

Відмінними рисами стилю є достаток яскравих і навіть кислотних фарб, використання в оформленні та декоруванні принтів, колажів, зображень відомих особистостей, відомих елементів реклами та інших медійних продуктів.

Пластик, глянсові поверхні, мінімалізм у меблів, поєднання не поєднуваного – у цьому весь поп-арт.

Кабінет у стилі поп-арт -арт
Найчастіше у стилі поп-арт оформляють нежитлові приміщення. Це улюблений дизайнерами стиль для створення сучасного та живого інтер’єру бару, ресторану, модного магазину, нічного клубу, картинної галереї чи виставки сучасного мистецтва.

Поп-арт використовують і для житлових приміщень, краще стиль розкривається за наявності достатньої кількості простору. Так як для поп-арту характерна велика кількість яскравих кольорів, які зорово зменшують приміщення, в маленькій кімнаті або квартирі невміле його використання може призвести до відчуття хаосу та нагромадження деталей.

Їдальня в стилі поп-арт -арт

Колір інтер’єру в стилі поп-арт

Кольори, характерні для поп-арт інтер’єрів, різні, але завжди яскраві, кислотні, контрастні. Для оформлення стін, підлоги та стелі часто вибирають чорно-білу нейтральну гаму. Потім наповнюють її яскравими меблями та деталями, наприклад, жовтий диван, сині крісла та білий кавовий столик. Стіни в цьому випадку прикрашають численними фотографіями та різнокольоровими принтами. Можливий інший варіант оформлення приміщення, коли кілька стін пофарбовані в різні, в основному контрастні, кольори.

Інтер’єр у стилі поп-арт може бути побудований на домінуванні одного кольору. Він підтримується у всьому – в обробці, меблях та деталях. Також можлива повна відсутність головного колірного акценту, гра кольорів та фактур. Важливо дотриматися балансу і міри, щоб готовий інтер’єр виглядав гармонійно і в ньому було комфортно перебувати і жити.

Кафе в стилі поп-арт -арт
Матеріали, що використовуються для оформлення стін в інтер’єрах, створених у стилі поп-арт, це в основному фотошпалери або розпис із зображенням різних персонажів, жіночих стилізованих образів або графічних елементів, що повторюються.

Гармонійно виглядає, коли одна стіна обклеєна такими шпалерами з принтами, що повторюються, або на ній за допомогою розпису або фотошпалер створюється відомий сюжет з коміксів або мультфільмів. Дві інші стіни вифарбовуються в яскраві контрастні кольори, і для однієї стіни використовується нейтральний білий. Такий прийом можна назвати класичним.

Постановна композиція в стилі поп-арт

Підлога та стеля

Стеля та підлога в інтер’єрі поп-арт зазвичай глянсові. Вони можуть бути нейтральних кольорів, які не акцентують на собі увагу. А можуть продовжувати загальну концепцію та задавати динаміку за допомогою кольору та малюнків.

Найпоширеніший прийом – багаторівневі підвісні глянцеві стелі, в які дуже зручно вбудовувати підсвічування. Однотонна глянсова підлога є гарним тоном для різнокольорових меблів. За фактурою це може бути керамічна плитка або паркет, наливна підлога та навіть ковролін.

М'які меблі в стилі поп-арт

Меблі

Під час вибору меблів для інтер’єру поп-арт дотримуються мінімалізму. Ніяких шаф, тільки вбудовані та непомітні або окремі вбиральні. Важливо не допустити перенасичення меблями. В інтер’єрі використовуються лише необхідні предмети – ліжко, стіл, стільці, диван чи крісла, пуфи.

Лінії плавні та обтічні – круглі низькі скляні або пластикові столики, м’які крісла та пуфи, обтягнуті яскравою кольоровою тканиною або шкірою, пластикові глянсові стільці хитромудрої форми, що нагадує жіночий силует.

Настінні комікси

Аксесуари

Стиль поп-арт рясніє деталями та аксесуарами. Це можуть бути предмети, створені власноруч – модний зараз “hand-made”. В інтер’єрі доречне друге життя речі або несподіване його використання. Широко застосовується тиражування однієї й тієї ж образу і повторення їх у різних масштабах у різних деталях інтер’єру.

Акценти задаються стильними аксесуарами – пластиковими рамками для фото, сучасними вазами химерної форми, металевими та хромованими елементами. Використовується різнокольоровий текстиль, пухнасті килими, шкури незвичайних яскравих кольорів, картини та фотографії на стінах. Можна використовувати навіть власні фотографії, розфарбовані в різні кольори.

Яскраво червоний коридор у стилі поп-арт

Кому підходить поп-арт? Відповідь очевидна – для всіх тих, кому вона припала до душі. Але традиційно вважається, що це молодіжний та тінейджерський стиль. Поп-арт створений для людей, що живуть активним життям, динамічних, енергійних та емоційних, здатних жити в яскравому інтер’єрі, не втомлюються від великої кількості кольорів та деталей. Цей стиль використовують для оформлення кімнати для підлітків або квартири-студії для молодих людей.

Поп-арт є стиль, який можна створити самостійно. За допомогою відносно дешевої обробки, меблів, аксесуарів і своєї фантазії можна реалізувати інтер’єр власної мрії, що володіє родзинкою і виражає своє бачення і смак власників будинку.

Інтер'єр у стилі поп-арт

5/5 - (1 голос)

10 думок про “Інтер’єр у стилі поп-арт

 1. Avatar of Nopl
  Nopl :

  Цей текст наводить мене на думку про яскраві, відважні кольори, графічні принти та ексцентричні деталі в дизайні інтер’єру. Поп-арт – це стиль, який безсумнівно заявляє про себе, і я радий знайти текст, який це підтверджує. Це каже мені, що автор цінує неповторність та відвагу в дизайні. Я сподіваюся, що в тексті будуть наведені приклади такого дизайну, а також рекомендації щодо того, як створити власний інтер’єр у стилі поп-арт.

 2. Avatar of Марецвинэ
  Марецвинэ :

  – Я оновив інтер’єр квартири у стилі поп-арт.
  – О, це звучить круто! А як виглядає?
  – Ну, я просто купив купу різних меблів з Ікеа і розкидав їх по всій квартирі.

 3. Avatar of Лапокуэрд
  Лапокуэрд :

  “Не по одязі зустрічай, а по розуму прощай.”

 4. Avatar of Miarne
  Miarne :

  – Ти знаєш, що таке інтер’єр в стилі поп-арт?
  – Це коли ти встаєш з ліжка, а в голові вже звучить: “Oops!… I did it again”.

 5. Avatar of Пуамунь
  Пуамунь :

  Цей інтер’єр в стилі поп-арт – це справжній вибух кольорів і креативності! Він додає життєвості простору і створює неповторну атмосферу. Чудово!

 6. Avatar of Kaabgeyur
  Kaabgeyur :

  Цей інтер’єр в стилі поп-арт вражає своєю живістю і креативністю! Він надихає та пробуджує фантазію, перетворюючи простір на справжній художній полотно. Яскраві кольори, нестандартні форми та оригінальні деталі – все це робить цей стиль неповторним та унікальним.

 7. Avatar of Кукетгяах
  Кукетгяах :

  Цей інтер’єр у стилі поп-арт просто захоплює! Він яскравий, веселий і надихаючий. Він додає життя будь-якому простору і робить його унікальним. Я в захваті від креативного підходу до дизайну та використання кольору.

 8. Avatar of Роамнат
  Роамнат :

  “Не тільки книжка, але й стіна має обкладинку.”

 9. Avatar of Zyuvamatd
  Zyuvamatd :

  – Ти чув про новий тренд в поп-арт інтер’єрах?
  – Ні, що за тренд?
  – Це коли ти вставляєш в кімнату стільки кольорів, що відвідувачам потрібні 3D-окуляри, щоб не заблудитись!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.