Сільський будинок у Каталонії

Іспанська студія дизайну «Minim» (Барселона) реконструювала для житла старий млин у Пріораті (Каталонія). На перший погляд – здається, що дизайнери просто поставили в старі приміщення нові меблі.

При більш уважному розгляді можна помітити велику роботу з оновлення старих конструкцій, зокрема – плетених стель та деревних балок. Тим більше неприродно виглядають яскраві кольори та підкреслено геометричні форми сучасних меблів, використання сучасного металевого обладнання.

Прикраса будинку – винний льох. Дерев’яні бочки для вина важко переробити на сучасний лад – тому інтер’єр єдиний за стилем. Очевидно, далися взнаки і переваги господарів – потомствених виноробів з цього регіону, що славиться своїм вином у всій Іспанії.

Сільський будинок у Каталонії
Сільський будинок у Каталонії 2
Сільський будинок у Каталонії 3
Сільський будинок у Каталонії 4
Сільський будинок у Каталонії 5
Сільський будинок у Каталонії 6
Сільський будинок у Каталонії 7
Сільський будинок у Каталонії 8
Сільський будинок у Каталонії 9
Сільський будинок у Каталонії 10
Сільський будинок у Каталонії 11
Сільський будинок у Каталонії 12

Оцініть цю публікацію

4 думки про “Сільський будинок у Каталонії

 1. Avatar of Жесомшеам
  Жесомшеам :

  Без контексту важко підібрати прислів’я, але можна спробувати таке: “Всюди добре, де нас нема, а найкраще – де ми є”. Це прислів’я відображає ідею, що незалежно від того, де ми знаходимося, найважливіше – це наша присутність та наше ставлення до ситуації.

 2. Avatar of Kavr
  Kavr :

  Чому в Каталонії неможливо знайти сільський будинок без кота? Тому що тоді це буде не Каталонія, а просто Лонія!

 3. Avatar of Каелеэль
  Каелеэль :

  Які особливості мають сільські будинки в Каталонії?

 4. Avatar of Люузазел
  Люузазел :

  Важко знайти прислів’я, що б напряму стосується цього тексту, оскільки він дуже специфічний і не містить більш широкого контексту. Однак, якщо ми говоримо про важливість дому або місця проживання, можна використати таке прислів’я: “В гостях добре, а вдома краще”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.