Музей китайської дерев’яної скульптури в Харбіні від архітекторів MAD

Пекінські архітектори MAD розробили проект Музею Китайської дерев’яної скульптури. Завершений у 2013 році музей знаходиться в Харбіні, Китай.

За словами архітекторів: «Будинок явно виділяється навіть на тлі процвітаючого столичного району Харбіна, Китай. Він розтягнувся на 200 метрів у довжину і виглядає як географічна аномалія в оточенні густонаселених околиць та житлових комплексів у китайському стилі».

Музей втілює деякі з передових концептуальних та формальних ідеалів, які визначають роботи MAD, які прагнуть виразності та абстрактності природи у протиставленні з повсякденним оточенням. Кордони твердих і м’яких форм розмиті протягом усього цього 13000 кв.м будівлі, нагадуючи обрисами місцеві природні краєвиди та ландшафт.

“Архітектурна зовнішня частина будівлі покрита полірованими сталевими пластинами, відбиваючи околиці та зміни світла. Тверді стіни забезпечують мінімальні втрати тепла. Рухи даху, що розриваються і згинаються, розбивають поверхню і дозволяють проникати природному світлу низько висить сонця північного Китаю. Це забезпечує досить природне розсіяне освітлення у трьох залах інтер’єру.

“У музеї знаходяться, головним чином, місцеві дерев’яні скульптури, а також картини, що зображають льоди та сніги регіонального пейзажу. У контексті великого сучасного міста музей є новою інтерпретацією природи. Сюрреалістична взаємодія між музеєм та містом прориває нудьгу міської оболонки, наповнюючи околиці новою культурною функцією.”

Дивовижна будівля в Китаї
Дивовижна будівля в Китаї 2
Contemporary-Commercial-Interior- Design-China-02
Дивовижна будівля в Китаї 3
Дивовижна будівля в Китаї 4
Дивовижна будівля в Китаї 5
Дивовижна будівля в Китаї 6
Дивовижна будівля в Китаї 7
Дивовижна будівля в Китаї 8
Дивовижна будівля в Китаї 9
Дивно будівля в Китаї width=

Оцініть цю публікацію

Одна думка про “Музей китайської дерев’яної скульптури в Харбіні від архітекторів MAD

  1. Avatar of Данил
    Данил :

    “Музей китайської дерев’яної скульптури в Харбіні – це місто, де дерево оживає в руках MAD архітекторів.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.