Інтер’єр вілли у Норвегії

Архітектурна студія «Сондерс» розробила цей проект для вілли, розташованої в Бергені (Норвегія). У навколишній лісовий пейзаж органічно вписано оригінальну двоповерхову будівлю загальною площею 368 кв.м. Автор Тодд Сондерс вважає, що цей проект – найкраще зі зробленого ним.

Автор та замовник постійно працювали разом, тільки по внутрішніх сходах холу було розглянуто 10–12 пропозицій. У результаті – сходи виявилися дуже оригінальними та функціональними. Вона виготовлена з цілісного листа товстої сталі, сходи облицьовані зернистим матеріалом, щоб не ковзати.

Інтер'єр вілли в Норвегії

Будівля цікава зовні та всередині. У зовнішніх обрисах химерно сплетені прямокутники та овали – це надало йому «космічного» вигляду. Інтерес замовника до архітектури та дизайну дуже допоміг автору проекту. Замовник зумів точно та детально викласти свої вимоги (наприклад, знав, скільки знадобиться вбудованих шаф, якою місткістю вони мають бути).

В результаті – дизайн інтер’єру вийшов продуманим та функціональним. Ми бачимо «скандинавський стиль» у всій красі – простір, велика кількість світла, функціональність, мінімальна кількість марних речей. По нижньому холу діти можуть кататися на роликах, передбачена стінка для скелелазіння. У будинку багато дітей, тому передбачений простір для ігор та розваг, зручність та функціональність для комфортного побуту.

Інтер'єр вілли в Норвегії 2
Інтер'єр вілли в Норвегії 3
Інтер'єр вілли в Норвегії 4
Інтер'єр вілли в Норвегії 5
Інтер'єр вілли в Норвегії 6
Інтер'єр вілли в Норвегії 7
Інтер'єр вілли в Норвегії 8
Інтер'єр вілли в Норвегії 9
Інтер'єр вілли в Норвегії 10
Інтер'єр вілли в Норвегії 11
Інтер'єр вілли в Норвегії 12
Інтер'єр вілли в Норвегії 13
Інтер'єр вілли в Норвегії 14
Інтер'єр вілли в Норвегії 15
Інтер'єр вілли в Норвегії 16
Інтер'єр вілли в Норвегії 17
Інтер'єр вілли в Норвегії 18

5/5 - (1 голос)

3 думки про “Інтер’єр вілли у Норвегії

 1. Avatar of Родион
  Родион :

  Як ви уявляєте інтер’єр вілли в Норвегії?

 2. Avatar of Kavd
  Kavd :

  – Ти чув про того норвезького мільйонера, який обставив свою віллу у стилі “лукс”?
  – Ні, розкажи.
  – Так от, він купив найдорожчий диван, крісла, столи, картини… Але коли прийшов час придбати камін, він просто відкрив вікно. Бо навіщо купувати камін, коли у тебе за вікном – Норвегія!

 3. Avatar of Банамгэлв
  Банамгэлв :

  “Краса інтер’єру не виключно у розкіші його елементів, а в спогадах і емоціях, що він викликає.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.