Тумба для взуття з сидінням

Найчастіше передпокій кімнати в будинках і квартирах мають невеликі розміри, а також рідше інших приміщень піддаються капітальному прибиранню. Часто ми, приходячи додому, поспіхом роззуваємося, а брудне взуття залишається біля вхідних дверей.

Примітно, що не обов’язково потрібна велика родина для того, щоб у межах цієї кімнати накопичувалася велика кількість бруду. Безперечно, саме взуття є головним джерелом забруднення даного приміщення. Якщо акуратно розставити її біля вільної стіни, вона все одно перешкоджатиме виконанню прибирання і з цією обставиною треба буде якось боротися. Вільне взуття на підлозі візуально буде весь час «захаращувати» невелику кімнату і створювати враження безладу.

Тумба для взуття з сидінням

Тумба для взуття з сидінням

Проблему нескладно усунути повною мірою установкою спеціальної тумби для взуття. Вона обов’язково має бути присутня у вихідній зоні, оскільки цей атрибут меблів дозволить зберігати взуття у спеціально відведеному для цього місці. Якщо вибрати красивий аналог цього виробу з комфортним сидінням, передпокій стане при цьому ще й максимально функціональним. Простір також візуально розшириться, адже в зоні підлоги більше не буде купа взуття.

тумба для взуття з сидінням

Тумба для взуття з сидінням позбавить безладу в передпокої

Якщо проаналізувати асортимент подібної продукції, який є на ринку, то неважко відзначити величезний вибір.

Більшість наших співвітчизників віддають перевагу моделям, у яких поєднуються білі та чорні кольори. У результаті інтер’єр буде доповнений нотками шарму та контрастності. Також можна вибрати вбудовану тумбу, коли площа приміщення суттєво обмежена. Місткість буде цілком достатньою, але габарити самого виробу невеликі.

Багато господинь зійдуться на думці, що для підтримки порядку в передпокої просто необхідні спеціальні меблі, де зберігатиметься сезонне взуття. Примітно, що цей виріб може бути окремою частиною меблів для холу, однак у більшості випадків вони купуються окремо.

тумба для взуття з сидінням

Вбудована тумба для взуття з сидінням

Розмістити тумбу можна на підлозі або стіні, а ось за конструкцією можна вибрати між кутовою моделлю або лінійною. Важко сказати, який з варіантів буде доречнішим у тій чи іншій ситуації, тому що слід брати до уваги індивідуальний дизайн кожної кімнати.

Старіші версії цього меблевого атрибута виглядали непримітно і являли собою невелику шафу з декількома дверцятами. Єдина відмінність між ними – розміри, колірне оформлення та різні фасади. Здавалося б, що вже нікого не здивувати, але сучасні меблярі знайшли безліч способів усунення проблеми.

Особливості сучасних тумб

Багато моделей оснащуються відкритими секціями, де можна залишати взуття для її сушіння. Найчастіше є і стільниця, що є верхньою частиною тумби. Тепер її стали оформляти як м’яке сидіння і таке рішення дуже доречно, тому що залишаючи будинок, можна буде зручно взуватися, не стрибаючи для цього на одній нозі. Якщо в будинку проживають люди похилого віку, то доцільно купити саме таку модель. Крім цього, вона підійде і представницям прекрасної статі у положенні.

тумба для взуття з сидінням

На тумбі для взуття із сидінням зручно одягатися

Сучасні модниці часто стикаються з незручностями, коли одягають чоботи з високим підбором. Щоб захистити себе від цієї обставини, також можна використовувати стілець, що є в тумбі. Поширені моделі з полицями етажерками, тому що в результаті виріб стає максимально містким, міцним і практичним у використанні. Глибина може бути індивідуальною у кожному окремому випадку, а отже, що покупець може вибирати її розмір залежно від конструкції кімнати.

тумба для взуття з сидінням

Розміри тумби для взуття можна підібрати індивідуально

Щодо сидіння, то його довжина також може бути різною. Є моделі, де воно проходить через весь верх виробу, а є й ті, де воно займає половину простору. Якщо розглядати останній варіант, його прийнято позиціонувати як комбінованої тумбочки.

тумба для взуття з сидінням

Комбінована тумба для взуття із сидінням

Як вибрати?

Асортименти тумб для взуття просто величезний. Ви можете бачити моделі, де наочно проглядається продумане поєднання закритої конструкції та системи зберігання, а це чудовий шанс, щоб приховати взуття кожного члена сім’ї. Не важко підібрати виріб необхідних розмірів і в певному стилістичному рішенні. Якщо інтер’єр передпокою вже сформований, то ви все одно зможете доповнити його тумбою, яка не привертатиме до себе занадто багато уваги.

тумба для взуття з сидінням

Тумба для взуття з сидінням повинна гармоніювати з інтер’єром передпокою

Варто зауважити, що сучасні тумби часто виготовляються з натуральної деревини, але їхня вартість досить велика. Пластмасові та металеві аналоги виробу коштують менше, але також досить практичні у використанні та можуть бути естетично привабливими.

тумба для взуття з сидінням

Металеві тумби для взуття з сидінням

Головна вимога зводиться до того, що базовий матеріал має бути максимально стійким до зношування. При інтенсивному використанні не повинні з’являтися видимі подряпини, а поверхня тумби повинна легко піддаватися миття.

тумба для взуття з сидінням

Тумба для взуття з сидінням має бути стійкою до зносу

Тумби можуть розділятися за типом полиць, що використовуються, наприклад, відкриті і закриті. Щодо відкритих аналогів, то вони примітні тим, що взуття постійно дихатиме, а також сушіння зможе здійснюватися природним чином і в максимально стислі терміни.

тумба для взуття з сидінням

Тумба для взуття із сидінням відкритого типу

Закриті аналоги хороші тим, що забезпечать гранично високий рівень безпеки, оскільки не матиме значення зовнішнього впливу та пошкодження. Пил також не буде накопичуватися у великих обсягах, що дозволить суттєво підвищити експлуатаційний термін виробу.

тумба для взуття з сидінням

Закрита тумба для взуття з сидінням

Яку тумбу ви не обрали, потрібно проконтролювати наявність вентиляційних отворів. Зазначимо, що багато сучасних моделей із заводу комплектуються спеціальними системами, що дозволяють у результаті уникнути появи неприємного запаху. Можна придбати високотехнологічний пристрій, обладнаний системою примусового сушіння. Обігрівачі дозволять сушити взуття в максимально стислий термін, а якщо ще будуть застосовані ультрафіолетові лампи, то з’явиться можливість ще й дезінфікувати взуття під час сушіння.

тумба для взуття з сидінням

Сушіння для взуття з дезінфекцією

Рекомендується вибирати тумби, що оснащені додатковими шафками. Чим більшою буде їхня кількість, тим простіше надалі підтримувати порядок у передпокої.

тумба для взуття з сидінням

Тумба для взуття із сидінням з додатковими ящиками

Сучасні моделі часто комплектуються відкидними або розсувними полицями, що значно економить простір невеликого приміщення. Якщо належним чином підійти до вибору цього атрибуту меблів, то можна буде досягти багатьох переваг, наприклад, стане набагато простіше взутися.

тумба для взуття з сидінням

Тумба для взуття із сидінням з відкидними полицями

Перед покупкою подивіться, внутрішня частина розділена на великі полиці або має невеликі відсіки. Якщо вони є, то це дуже добре, адже не виникне проблем із пошуком місця для зберігання кремів та інших хімічних засобів. Не зайвими будуть і бічні полиці, які використовуються для зберігання парасольок та подібних речей. Як правило, вони відкриті і дозволяють швидко отримати доступ.

тумба для взуття з сидінням

Тумба для взуття з сидінням та бічними полицями

Щодо ящиків, то при правильному підході в них може вміститися величезна кількість взуття. Важливо правильно розподілити простір і подбати про те, щоб менше полиці були відведені для капців, а зимове взуття займало своє місце.

тумба для взуття з сидінням

Система зберігання у відкритій тумбі для взуття

Варто зауважити, що у деяких моделях можна навіть змінювати висоту поличок. Це зручно, адже тоді з’являється можливість максимально раціонально використовувати наявний простір. Відкриті полиці невеликого розміру добре підходять для зберігання міжсезонного взуття. Вона вільно провітрюватиметься і не зіпсується навіть при тривалому простої. Бажано, щоб робоча поверхня полиць мала спеціальне покриття, що захищає від бруду та води. Це суттєво продовжить експлуатаційний термін тумби і позбавить вас проблем на етапі догляду за цими меблями.

тумба для взуття з сидінням

Робоча поверхня полиць має бути брудостійкою

Якщо передпокій маленький, можна купити невелику тумбу для взуття і розмістити її під вішалкою. Це дозволить максимально ефективно використовувати наявний простір. Навіть найменші тумби для взуття можуть вмістити близько десяти пар взуття, а для середньостатистичної сім’ї цього цілком достатньо.

тумба для взуття з сидінням

Для економії простору розмістіть тумбу для взуття під вішалкою

Вам слід проконтролювати, щоб цей елемент меблевого обладнання ідеально підходив до загального інтер’єру. Якщо в цілому передпокій виконаний у класичному стилі, то в цьому випадку доцільно віддати перевагу дерев’яним моделям з дверцятами. Коштують вони недорого, тому не доведеться замислюватись про економію. Щодо догляду, то й тут не виникне жодних особливих проблем. Фасади можуть бути різними на ваш розсуд, але найчастіше прийнято вибирати різьблені.

тумба для взуття з сидінням

Практична дерев’яна тумба для взуття з сидінням

Бажано, щоб деревина була якісно залакована, оскільки це значною мірою продовжить експлуатаційний термін. Лак підкреслюватиме структуру природного матеріалу, роблячи його естетично привабливішим. Оббивка сидіння може бути оксамитовою або зі шкіри. Такі меблі будуть виглядати елегантно і стануть доречними практично в кожній вітальні. Виріб із справжнього дерева доповнить інтер’єр у стилі рококо чи ампір. Тут гратимуть важливе значення опуклі округлі форми та різьблені ніжки.

тумба для взуття з сидінням

Різна дерев’яна тумба для взуття

Фасади повинні бути однотонними і не впадати у вічі, оскільки на них неприпустимо робити акцент. Сидіння краще вибрати широке, тому що буде набагато зручніше ним користуватися всім членам сім’ї.

тумба для взуття з сидінням

Зручна тумба з широким сидінням

Орні ящики хороші тим, що не перешкоджають доступу до взуття, а зробити це можна дуже швидко. Якщо кімната оформлена в стилі мінімалізм, доповнити атмосферу зможе невелика прямокутна тумба. Лінії повинні бути строгими і в той же час простими, а ящики краще зробити висувними, так як це спростить експлуатацію. Що стосується фасадів, то вони виготовляються з емальованих або ламінованих плит.
тумба для взуття з сидінням

Тумба для взуття із сидінням у стилі мінімалізм

Щодо решти нюансів, наприклад, вибору ручок, то тут все залежить від ваших індивідуальних уподобань. Вони можуть бути різного кольору, форми та розміру, тому при замовленні тумби за індивідуальними розмірами завжди можна буде вибрати найбільш оптимальний варіант. Якщо немає можливості вибрати виріб під певний стиль інтер’єру, то її можна доопрацювати своїми руками.

тумба для взуття з сидінням

Тумба для взуття з сидінням можна зробити своїми руками

Висновок

На ринку представлений величезний асортименти тумб для взуття і всі вони кардинально відрізняються між собою. На етапі придбання цього виробу необхідно брати до уваги масу аспектів. Ця річ повинна бути не тільки красивою і доповнювати інтер’єр, але й мати належну функціональність.

Слід попередньо знати розміри, які є прийнятними для вашої передпокою, а також врахувати, скільки взуття ви плануєте зберігати в тумбі. Чим більшої площі буде приміщення, тим простіше вибрати якийсь із серійних варіантів. Якщо зробити це не вдається, зверніться до місцевої меблевої компанії, де можна виготовити тумбу для взуття за індивідуальним замовленням.

Оцініть цю публікацію

4 думки про “Тумба для взуття з сидінням

 1. Avatar of Gasazaukk
  Gasazaukk :

  Автор, будь ласка, розширте опис тумби для обуві з сидінням, яку ви згадали у тексті. Як вона виглядає, з якого матеріалу виготовлена? Чи є в ній додаткові функції, наприклад, шухляди або полиці для зберігання? Як вона вписується в загальний дизайн приміщення?

 2. Avatar of Vakaeshp
  Vakaeshp :

  Автору вдалося детально та зрозуміло описати всі переваги тумби для взуття з сидінням, зробивши статтю корисною та інформативною.

 3. Avatar of Искандер
  Искандер :

  Ця тумба для взуття із сидінням – просто відмінне рішення для будь-якої передпокої! Функціональна, стильна і зручна – вона ідеально вписується в інтер’єр і допомагає утримувати порядок. Велике відділення для взуття та комфортне сидіння зроблять вашу рутину одягання ще приємнішою.

 4. Avatar of Исаакий
  Исаакий :

  О, вау, що за винахід! Тумба для взуття з сидінням, ну просто геніально! Хто б міг подумати, що можна поєднати місце для зберігання взуття та сидіння в одному предметі? Це просто революція в дизайні інтер’єру!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.