Квартира в Йокогамі

Проект архітектурної студії „No. 555» у портовому районі Йокогами привертає до себе увагу своєю тенденційністю. Складається враження, що обмежені законодавчими обмеженнями на архітектурну перебудову в Японії дизайнери вирішили перетворити житлове приміщення на демонстрацію принципів мінімалізму.

Насправді це виявилося у повній відсутності дизайну, якщо не вважати авторськими роботами три квіткові горщики, порожню рамку на стіні, плетену циновку. Можливо, для Японії такі принципи працюють, але наш менталітет насилу сприймає естетику побіленої сараї.

Квартира в Йокогамі
Квартира в Йокогамі 2
Квартира в Йокогамі 3
Квартира в Йокогамі 4
Квартира в Йокогамі 5
Квартира в Йокогамі 6
Квартира в Йокогамі 7

Оцініть цю публікацію

4 думки про “Квартира в Йокогамі

 1. Avatar of Гакезкча
  Гакезкча :

  О, так, Йокогама, прекрасне місто… Для тих, хто любить жити в місці з найвищою щільністю населення у світі. Ну а що, кому не подобається спілкуватися зі своїми сусідами через стіну кожні п’ять хвилин?

 2. Avatar of Лаивалонч
  Лаивалонч :

  “Так, звісно, Йокогама – це місто з чудовими краєвидами і високим рівнем життя. Однак ціна за квартиру там абсолютно нереальна. І хто знає, які ще приховані витрати там чекають?”

 3. Avatar of Sesypacel
  Sesypacel :

  Які особливості життя в Йокогамі можуть привабити людей до купівлі квартири там?

 4. Avatar of Shoesoff
  Shoesoff :

  Звонит мужик в агентство недвижимости:
  – У вас есть квартира в Йокогаме?
  – Да, есть.
  – Отлично, я бы хотел ее поменять на мою… в Челябинске.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.