Культурний центр Electric від Матьє Леанера в Парижі

Відомий французький дизайнер Мат’є Леанер вважається, що час є не чим іншим, як аксесуаром, який можна за бажанням міняти часто і з максимальним задоволенням для самого себе.

Культурний центр Electric

За допомогою стилю кітч можна винаходити принципово новий дизайнерський простір для кожної години, дня, місяця або року. У світлі всіх цих думок Матьє Леаннер створив інноваційний культурний центр Electric у французькій столиці – це простір для танців, концертів та різноманітних арт-проектів.

Культурний центр Electric 2

Матьє Леаннер запевняє: “Що якби Аліса з казки Аліса в Країні Чудес любила б такий напрямок музики як Рок, то вона проводила б у цій кімнаті максимум свого вільного часу”. Якщо розуміти думку дизайнера Матьє Леанер, то найбільш головний аспект у його проекті – багатокомпонентність, тому що він ґрунтується на величезній кількості різних елементів, включаючи звук, світло, температуру та в ідеальному дизайні, всі ці складові можна регулювати під свій лад, що й продемонстрував нам на практиці французький дизайнер Матье Леаннер у своєму проекті Electronic.

Культурний центр Electric 3

Цей чудовий витвір розташований у центрі Парижа, його площа становить 1000 кв. м., укомплектований звукоізоляційними панелями, є великих розмірів панорамні вікна на всю стіну. Проект Electric просто вражає своїм дивовижним виглядом на Ейфелеву вежу, а від графіки всередині приміщення просто холоне кров у жилах, все настільки чудово та уточнено.

Культурний центр Electric 4

Лаунж для зустрічей є звичайною справою для центру Electric. Є різні меблі, м’які дивани, які несуть увечері, після чого центральний зал перетворюється на концертний зал, а ближче до світанку у нічний клуб. Проект укомплектований величезною кількістю хитромудрих пристроїв, завдяки яким після закінчення мінімального періоду часу весь проект можна перетворити під індивідуальний дизайн.

Культурний центр Electric 5

У вечірній час можна влаштувати світогляд під гарну музику, що приємно здивує відвідувачів. З боку панорамних вікон є ступінчастий подіум для музикантів, а в іншій стороні залу знаходиться барна стійка, яка, здається, виконана на основі якогось чорного дерева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.