Заміський будинок у Техасі

У реставрації великого заміського будинку поблизу Остіна (штат Техас, США) проектувальники з компанії «Jauregui Architects» ставили за мету у всьому слідувати модному рустикальному стилю.

Це завдання повністю виконане в екстер’єрі будинку – з фасаду будинок виглядає незайманим, сучасні матеріали даху, нових дверей підібрані зі смаком та в тон. Не псує загального враження і тильний бік будинку, насичений сучасними елементами (басейн, меблі, тротуарні плити на галявині).

В інтер’єрі будинку дизайнерам довелося зробити занадто багато поступок вимогам комфорту, для того, щоб говорити про справжній рустикальний стиль – вийшла швидше його імітація. Кам’яні кладки, якими рясніє будинок – виглядають надто пригладженими, стельові балки – надто новими, прикраси – надто химерними.

Абсолютно не поєднуються зі стилем настінні принти та французька вулична вивіска на кухні. Повністю у стиль вписалися лише сходи з холу на другий поверх. Навіть меблі від відомих виробників Bausman & Company», виготовлена на замовлення, виглядає надто новою та розкішною.

Заміський будинок у Техасі
Заміський будинок у Техасі 2
Заміський будинок у Техасі 3
Заміський будинок у Техасі 4
Заміський будинок у Техасі 5
Заміський будинок у Техасі 6
Заміський будинок у Техасі 7
Заміський будинок у Техасі 8
Заміський будинок у Техасі 9
Заміський будинок у Техасі 10
Заміський будинок у Техасі 11
Заміський будинок у Техасі 12
Заміський будинок у Техасі 13
Заміський будинок у Техасі 14
Заміський будинок у Техасі 15
Заміський будинок у Техасі 16
Заміський будинок у Техасі 17
Заміський будинок у Техасі 18
Заміський будинок у Техасі 19
Заміський будинок у Техасі 20

4/5 - (12 голосів)

3 думки про “Заміський будинок у Техасі

 1. Avatar of Lal
  Lal :

  Чому у Техасі ніколи не купуєш заміський будинок з басейном? Бо коли прийде справжній техаський сонячний день, у тебе буде замість басейну велика сковорода!

 2. Avatar of Meetchay
  Meetchay :

  “Не важливо, де стоїть твій будинок – у великому місті чи на заміській території Техасу, головне – що він повний тепла і любові.”

 3. Avatar of Zoemesfi
  Zoemesfi :

  Які особливості може мати заміський будинок в Техасі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.