“Затримайся довше” дизайнерські столові меблі

Чудове термохромне покриття – цікава знахідка хайтек.

Їдальня Джея Вотсона покрита фарбою, що реагує на тепло. При зіткненні з теплом вона зазнає “зміни” кольору. Отримуючи тепло тіла чи інших різних форм нагрівання, на обідньому столі проявляються світлові відтінки.

Прості зручні лавки для сидіння та сучасний стильний стіл виготовлені у чорному кольорі та мають термохромне покриття. Ці меблі придатні для тривалого та частого використання.

Вироби ручної роботи з твердого європейського дуба, який висвітлюється щоразу, коли поверхня стикається з теплом. Вартість столів починається від $3000.

 столові меблі Джея Вотсона width=
дизайнерські
"Затримайся довше" дизайнерські столові меблі 1 - Int Mebel
дизайнерські
"Затримайся довше" дизайнерські столові меблі 2 - Int Mebel

Оцініть цю публікацію

5 думок про ““Затримайся довше” дизайнерські столові меблі

 1. Avatar of Нищучка
  Нищучка :

  Автору вдалося вражаюче описати дизайнерські столові меблі в статті “Затримайся довше”, викликаючи бажання зануритись в цей світ естетики та комфорту.

 2. Avatar of Karu
  Karu :

  Автор висвітлює дизайнерські столові меблі, які за своєю функціональністю та естетикою спонукають людей затримуватися більше часу за столом.

 3. Avatar of Валерий
  Валерий :

  О, так, звичайно, дизайнерські столові меблі – ще одна річ, яка має змусити нас затриматися довше. Бо навіщо нам швидко їсти і повертатися до своїх справ, коли ми можемо сидіти годинами, витріщаючись на ці “шедеври” дизайну?

 4. Avatar of Клод
  Клод :

  Авторе, будь ласка, розкажіть детальніше про колекцію “Затримайся довше” дизайнерських столових меблів. Хотілося б знати, якими є основні характеристики цих меблів, їх стиль, матеріали, з яких вони виготовлені. Які особливості конструкції цих меблів? Чи є вони функціональними? Які відгуки від клієнтів, що вже користувались цими меблями? Чи були якісь складнощі в процесі їх виготовлення? Чим вони відрізняються від інших моделей на ринку? Чи є вони екологічно чистими? Чи плануєте ви розширювати цю лінійку продукції?

 5. Avatar of Амаяк
  Амаяк :

  “Вибачте, але я не зовсім розумію, що означає “затримайся довше” в контексті дизайнерських столових меблів. Можете пояснити?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.