Декоративна цегла на сучасному ринку оздоблювальних матеріалів стабільно має попит. Його все частіше і частіше у наші дні використовують в інтер’єрі передпокою.
Він ідеально вписується в стильовий напрямок кантрі, рустик, мінімалізм і лофт. Декоративна цегла є чудовою альтернативою штукатурці, пластиковій вагонці, шпалерам та іншим оздоблювальним матеріалам. Він надовго зберігає свій первісний вигляд і дуже стильно.
Фото оздоблення декоративною цеглою передпокою є в інтернеті, де трапляються дуже цікаві варіанти оформлення інтер’єру. Ви зможете самостійно втілити їх у життя. У нашій статті ми розповімо, як це зробити.
Що є декоративною цеглою?
Декоративна цегла, що розглядається в нашій статті, не має нічого спільного з матеріалом, що використовується для облицювання фасадів.
Мова найчастіше йде про інтер’єрну плитку під цеглу в передпокої. Вона має невелику товщину, що не перевищує, як правило, 2 см. Це дозволяє використовувати її для обробки стін навіть невеликий за площею передпокою.
Сучасні виробники пропонують великий вибір моделей, що відрізняються один від одного:
- Розміром;
- Колір;
- Текстурою.
Декоративна цегла, що використовується в передпокої, виконується у вигляді пластикової панелі, стійкої до підвищеної вологості повітря і перепадів температур, доступної за ціною і відмінною якісною імітацією.
Її можна назвати економ варіантом обробки передпокою декоративною цеглою. Монтаж цього матеріалу займе дуже мало часу. З ним подолає навіть дилетант – настільки просто виконується установка ПВХ панелей.
Декоративною цеглою, що використовується в інтер’єрі передпокою, може служити:
- гіпсовий штучний камінь – він буде ідеальним як стильний декор стін;
- екологічно чистий матеріал, виконаний на основі цементу;
- агломератний матеріал, виготовлений з використанням натуральних гірських порід – кварциту, граніту та мармуру.
Який оздоблювальний матеріал вибрати, вирішувати вам, вдалі фото передпокою під цеглу ви знайдете в інтернеті.
Чим хороша декоративна цегла, що використовується для обробки передпокою?
Штучна цегла в інтер’єрі передпокою виглядає дуже стильно. Тому його вибирають для облицювання стін цього приміщення власники приватних будинків, заміських котеджів та міських квартир. Цей облицювальний матеріал має величезну кількість сильних сторін, а саме:
- дозволяє приховати нерівності стін та інших конструкцій;
- не втрачає свого первісного вигляду навіть після багаторічної експлуатації, у тому числі й у місцях з великою прохідністю;
- не обтяжує інтер’єр і не скорочує внутрішній простір;
- простий у догляді;
- не боїться механічних пошкоджень, перепадів температур та підвищеної вологості повітря в приміщенні;
- збільшує тепло-, шумо- та звукоізоляцію передпокою;
- має великий вибір моделей, що дозволяє підібрати ідеальний варіант під будь-який стильовий напрямок інтер’єру;
- доступний за ціною;
- має гарну ремонтоспроможність.
Фото передпокою з декоративної цегли завжди привертають увагу. Цей оздоблювальний матеріал може здаватися здавалося б холодним і грубим, тому його широко використовують у індустріальних інтер’єрах.
Груба цегляна кладка на стінах передпокою добре поєднуватиметься з каміном, пухнастим килимом на підлозі та дерев’яними меблями.
Варіанти облицювального матеріалу, що використовується для декоративної цегляної кладки
У нашій статті мова піде про такий оздоблювальний матеріал, як декоративна цегла, фото в передпокої є в інтернеті. Найчастіше для внутрішнього облицювання стін використовують такі його види:
- клінкерний;
- гіпсовий;
- керамічний.
Клінкерний матеріал майстерно імітує натуральну цеглу. Він виготовляється з урахуванням глини. Він має малу товщину та невелику вагу, відрізняється високою стійкістю до механічних пошкоджень.
Клінкерна цегла є дорогим матеріалом. Його використовують для декоративного оздоблення стін, що служить яскравою прикрасою інтер’єру.
Гіпсова цегла відноситься до категорії економ. Його найчастіше використовують для суцільної стінової кладки. Він може бути гладким або рифленим, білим або забарвленим у будь-який інший колір. Гіпсова цегла досить крихка, тому працювати з нею потрібно акуратно.
Керамічний і керамогранітний матеріал має відмінні експлуатаційні характеристики та естетичний зовнішній вигляд. Він ідеально підходить для оздоблення передпокою під цеглу. Для укладання цього матеріалу використовують спеціальний клейовий розчин. Монтаж виконується у різний спосіб.
Коліри та фактури штучної цегли та її імітації
Подивившись фото цегли в інтер’єрі передпокої, можна зробити висновок, що для декору та оздоблення стін використовується матеріал різних кольорів та відтінків. Для невеликих за площею, вузьких і темних коридорів відмінно підійде біла цегла. Він візуально розширить внутрішній простір і додасть йому світла.
Біла цегла органічно впишеться в передпокій, оформлений у стилі лофт. Він є найпопулярнішим стіновим декором в індустріальних інтер’єрах.
Біла глянсова цегла надає стіні рельєфного вигляду. Для оформлення передпокою використовують різні варіанти його кладки.
Якщо необхідності візуального розширення коридору немає, можна вибирати темні варіанти забарвлення декоративної цегли, на якій погано будуть видно забруднення. На численних фото оздоблення передпокою під цеглу можна побачити, що і світлий, і темний матеріал може бути як однотонним, так і мати спеціальні покриття, здатні приховати невеликі дефекти та згладити перепади світла.
Це дозволить майстерно імітувати справжню цегляну кладку як суцільну, так і ті місця, які ви боїтеся забруднити.
Варіанти суцільного та фрагментного оздоблення стін
Декоративна цегла в передпокої виглядає досить доречно. Для оформлення ним стінок використовують різні варіанти кладки. Найпопулярнішими техніками оздоблення передпокою декоративною цеглою є:
- суцільне облицювання всіх стін;
- суцільне облицювання однієї стіни;
- облицовка цеглою виступаючих частин передпокою;
- облицювання окремих ділянок стін з метою розставляння яскравих акцентів, що привертають увагу;
- імітація зруйнованих поверхонь, що передбачає нерівну висоту цегляного облицювання, що дуже схоже на зруйновану стіну.
Вдалі фото передпокою з декоративної цегли можна підглянути у Всесвітній мережі та втілити їх у життя самостійно. Для облицювання стін можна використовувати не один, а кілька видів цього оздоблювального матеріалу, що відрізняються один від одного кольором, розміром та фактурою.
Наприклад – можна викласти одну стіну цеглою суцільну, а інші прикрасити невеликими фрагментами цегляної кладки.
Фото декоративної цегли у передпокої дозволяють зрозуміти, що використання цього матеріалу дає необмежений політ дизайнерської фантазії.
З його допомогою можна стильно і незвичайно оформити коридор, який є своєрідною візитною карткою будь-якого житла.
До найпопулярніших ідей використання декоративної цегли в інтер’єрі передпокою можна віднести:
- Ретро техніку. Вона передбачає поєднання на стінах фрагментів цегляної кладки з венеціанською штукатуркою.
- Зонування внутрішнього простору. Декоративною цеглою можна оформити місце для зберігання одягу та взуття.
- Створення імітації колон, що надають приміщенню затишку. Для цього цеглою викладаються виступи стін, заходячи за їх межі.
- Оформлення фрагментами цегляної кладки стелі, що органічно впишеться в індустріальні інтер’єри.
- Оформлення декоративною цеглою арок або піварок, які будуть альтернативою дверним конструкціям.
Якщо не можете придумати щось своє, перегляньте фото цегли в передпокої. Вони надихнуть і додадуть бажання творити вас відразу ж відвідають нові дизайнерські ідеї.
Різні стильові напрямки використання декоративної цегли
Численні фото оздоблення передпокою декоративною цеглою дають зрозуміти, що цей варіант облицювання буде доречний у різних стильових напрямках інтер’єру.
Він їх не лише доповнює, а й прикрашає, надає загальному оформленню атмосферності та самобутності.
Стіни під цеглу в передпокої є невід’ємною частиною таких інтер’єрних стилів:
- Кантрі. Сільський дизайн передпокою під цеглу передбачає або повну натуральність, або її майстерну імітацію. Таке оздоблення може мати різну товщину швів і навіть грубі мазки глини вже викладеної поверхні.
- Лофт. В індустріальному стилі доречною буде груба цегляна кладка білого, сірого або темно-коричневого кольору у поєднанні з бетонною стелею та металевими трубами.
- Хай-тек. У цьому стильовому напрямку також допускаються стіни під цеглу в передпокої, але за умови акуратної кладки та абсолютно гладкої зовнішньої поверхні.
- Поп-арт. Для цього стилю ідеальним буде клінкерна цегла в передпокої, фото того, як вона виглядатиме в загальному інтер’єрі, можна знайти в інтернеті.
- Прованс. Середземноморський стиль передпокою вдало доповнить біла або кольорова цегляна стіна, фанерована від підлоги до стелі, або фрагменти кладки на однотонній поверхні.
- Етно. Оздоблення передпокою під цеглу ідеально підійде для скандинавських інтер’єрів. Ви можете вибрати матеріал будь-якого кольору, але обов’язково з матовою поверхнею. У цьому стилевому напрямку допускається кладка, що імітує зруйновану стіну. Це буде дуже ефектно.
Якщо ви не можете самостійно визначитися, якому стильовому напрямку віддати перевагу, рекомендуємо подивитися в інтернеті вдалі фото передпокою під цеглу. Вони нададуть вам натхнення.
Вибираємо матеріал для декоративної цегляної кладки правильно
Штучна цегла в інтер’єрі передпокою використовується досить часто, тому на ринку оздоблювальних матеріалів нестачі в ньому немає.
Сучасні виробники пропонують великий вибір цього облицювального матеріалу, який дозволить втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею та створити в коридорі унікальний інтер’єр.
При виборі відповідного варіанта для суцільного або фрагментного оздоблення стін передпокою потрібно враховувати загальну площу приміщення, особливості його інтер’єрного дизайну та предметів меблів.
Лицьова цегла для внутрішнього оздоблення коридору вибирається виходячи з наступних критеріїв:
- Стилістика;
- Колір;
- Фактура;
- Розмір;
- Вартість.
Після того, як основний оздоблювальний матеріал вибрати, купується клей, затирання для швів і лак для формування зовнішнього захисного покриття. У Всесвітній мережі можна переглянути фото клінкерної цегли в передпокої, гіпсової, агромератної і т.д.
Порядок укладання декоративної цегли своїми руками
Деякі фото оздоблення передпокою під цеглу виглядають настільки ідеально, що складно повірити в те, що облицювання стін виконано своїми руками.
Насправді у укладанні декоративної цегли немає нічого складного. Роботу слід розпочинати з розрахунку необхідної кількості матеріалу.
Для цього потрібно визначити загальну площу підлягає облицювання поверхні. До потрібної кількості цегли рекомендуємо додати 10-15% запасу, оскільки даний матеріал є крихким, і в процесі роботи його можна ненароком пошкодити або зіпсувати.
Наступним етапом виконання робіт буде підготовка стіни під оздоблення. Вона містить в собі:
- Видалення старого облицювального покриття;
- Вирівнювання поверхні;
- Нанесення стартового покриття.
Після того, як стіна буде підготовлена, можна переходити до укладання облицювальної цегли. Її потрібно починати від кута, щоб виключити необхідність припасування на стиках. Кладка по шовній чи безшовній виконується знизу нагору. Товщину швів ви вибираєте самі.
Після закінчення робіт дочекайтеся підсихання клею і протріть викладену стіну вологою ганчірочкою і покрийте зовнішню поверхню захисним лаком, що запобігає утворенню плісняви та грибка, що робить матеріал мало сприйнятливим до механічних пошкоджень.
Вибраний вами дизайн передпокою під цеглу може припускати облицювання цеглою окремих інтер’єрів – арки, ніші, виступів стін, дзеркала. Для неї потрібно вибирати легкий та стійкий до пошкоджень матеріал. Фрагментна кладка виконується легко та швидко. Отриманий результат вас приємно здивує – ваш інтер’єр повністю зміниться.
Кілька ідей оформлення дизайнерського інтер’єру передпокою з використанням декоративної цегли
Якщо вдалі фото цегли в інтер’єрі передпокою вас не надихнули, можливо, вам допоможуть наші ідеї щодо виконання цікавого облицювання, яке вдало впишеться у вибраний вами стильовий напрямок загального оформлення коридору. Отже, якщо ви зважилися на фрагментне оздоблення стін декоративною цеглою, зробити цей декор ефектнішим ви зможете:
- Підкресливши контури кладки темною бронзою або золотом – це дозволить виділити відблиски природного чи штучного світла на стіні;
- Завдавши на зовнішню поверхню цегляної кладки напилення на кілька тонів темніше за основне покриття – воно зробить його більш виразним;
- Використовуючи яскраве освітлення цегляної стіни для розміщення акцентів;
- Нанісши акриловий лак, який забезпечить штучній цеглі додатковий блиск, візуально розширить приміщення.
Незалежно від того, чи ви вибрали плитку під цеглу в передпокої або використовуєте для облицювання стін клінкерний або гіпсовий матеріал, перераховані вище ідеї зроблять декоративну кладку ідеальною.
Поради та рекомендації професійних дизайнерів
Оздоблення стін штучною цеглою дозволить створити в передпокої унікальний інтер’єр, причому зробити це своїми руками. У цьому вам допоможуть поради професійних дизайнерів, які пропонують наступне:
- Облицювати стіну білою зістареною цеглою для створення практичного та функціонального інтер’єру, що відповідає заводському стилю.
- Оформити сіру однотонну стіну передпокою брутальними фрагментами грубої цегляної кладки для доповнення урбаністичного інтер’єру коридору.
- Викласти цеглою кути та інші елементи стін, що виступають, буде доречно в етно стилях.
Вдалі фото цегли в передпокої дають зрозуміти, що цей облицювальний матеріал забезпечує необмежений політ дизайнерської фантазії.
Фотогалерея
Декоративна цегла в передпокої? Це хіба не занадто грубо і непрактично? Цегла зазвичай асоціюється з великими просторами, а не з маленькими і вузькими передпокоями. Крім того, вона додає холоду і суровості, що зовсім не підходить для затишного домашнього простору.
Автору вдалося об’єднати креативність і професіоналізм, надаючи читачам не лише корисну інформацію, але і багато інспірації щодо використання декоративної цегли в інтер’єрі передпокою.