Ліжко в сучасній спальні

Нічний відпочинок є важливою частиною нашого життя і від того, в яких умовах він проходить, залежить наш настрій на кожен наступний день. Погодьтеся, що комфортний сон може гарантувати лише зручне ліжко в сучасній спальні та спокійна обстановка у кімнаті.

Яке з’явиться ліжко в інтер’єрі вашої спальні, залежить, в основному, від вашого бажання. Головне, щоб її дизайн не заважав загальному рішенню.

ліжко в інтер'єрі

Ліжко повинне відповідати загальному стилю спальні

Оскільки ліжко можна вважати інтимним предметом інтер’єру, який кожен з нас вибирає відповідно до якихось своїх бачень затишку, то своїм зовнішнім виглядом воно оповідатиме, як мінімум, про смак свого господаря та його матеріальне становище. Давайте подивимося, що саме сьогодні можна відшукати в наших магазинах і як вписати придбання в спальний інтер’єр.

Модель з балдахіном

Балдахін вперше з’явився світу в середні віки, і його завданням було зберегти навколо ложа те мізерне тепло, яке давали тодішні опалювальні системи. Остовом кріплення пологу служили чотири рейки, а сама накидка шилась із дуже щільних тканин.

ліжко в інтер'єрі

Стародавнє ліжко з балдахіном

Роль балдахінів у сучасних декорах спальні скоріше естетична, тому їх практично завжди шиють із легких та повітряних матеріалів.

ліжко в інтер'єрі

Ліжко в сучасній спальні з легким балдахіном

Найчастіше балдахіни доповнюють ліжка, зроблені в дусі бароко, ампіру та класицизму. Замість рейок каркасною основою для кріплення накидок можуть служити римські колони.

Самі ж ліжка виготовляють із:

 • Горіха.
 • Ясеня.
 • Червоне дерево.
 • Вишні.

Ліжко в сучасній спальні 4 - Int Mebel

Ліжко в сучасній спальні з балдахіном з горіха

При замовленні виробу в індивідуальному порядку ліжко у вашому спальному інтер’єрі можуть виготовити у вигляді точної копії царського ложа. У цьому випадку вона неодмінно буде прикрашена позолотою, інкрустацією або ручним різьбленням.

В її декорі з’явиться:

 • Бронза.
 • Слонова кістка.
 • Перламутр.
 • Шкіра.
 • Шовк.

ліжко в інтер'єрі

Розкішне ліжко з балдахіном у класичному стилі

Ліжка з балдахіном: за та проти

Достоинств у ліжок, прихованих під покровом балдахіна, чимало. Насамперед, поява такої накидки приносить із собою відчуття затишку та інтимності в обстановку. Сон на ліжку з балдахіном завжди буде спокійним, тому що у відгородженій тканиною зоні, завжди відчуватиметься захищеність. Особливо актуальною є поява ліжка такого типу в інтер’єрі з відсутніми міжкімнатними дверима.

ліжко в інтер'єрі

Сон за балдахіном міцніший і спокійніший

Щільні накидки не дозволять турбувати ваш сон сонячним променям або ліхтарям, що світять у ваші вікна. У теплий час практичніше використовувати легкі балдахіни. Вони чудово захистять від набридливих комарів та мошок. Крім цього їм під силу блокувати невеликі протяги.

Балдахіни стоять на варті вашого здоров’я, тому що створюють особливий мікроклімат в області ліжка, не пропускаючи за свої межі пил.

ліжко в інтер'єрі

Балдахін із щільної тканини дозволить регулювати яскравість сонячного світла

За допомогою балдахіна дизайнери можуть виконати і візуальну корекцію висоти стель. Їхні конструкційні особливості та масивність чудово приховують простір, чим роблять декор спалень з високими стелями неймовірно затишним.

ліжко в інтер'єрі

Ліжко з балдахіном зробить спальню з високими стелями затишніше

Присутність балдахіна в інтер’єрі дозволяє зробити його акцентною зоною обстановки. Його високі естетичні та декоративні якості будуть незамінними у справі підкреслення стилістичної спрямованості інтер’єру.

ліжко в інтер'єрі

Ліжко з балдахіном виконує роль акцентної зони

Однак крім незаперечних переваг у ліжок такого типу є й деякі недоліки. Наскільки лаконічним не був цей предмет обстановки його не можна ставити в малогабаритних спальнях. Подібні конструкції ще більше зменшать кімнату і поглинуть левову частку й без того мізерного простору.

ліжко в інтер'єрі

Ліжко з балдахіном буде гармонійно виглядати у великих спальнях

Ліжко з балдахіном ніколи не з’явиться в інтер’єрі кімнат людей, схильних до алергічних реакцій, тому що накидки активно абсорбують пил. Не надто просто й доглядати самого балдахіна. Він вимагає регулярного прання. Це обов’язкова умова його використання. А якщо ні, то про підтримку нормального мікроклімату в спальні доведеться забути.

ліжко в інтер'єрі

Балдахін потребує регулярного чищення

«Якщо спальня малогабаритна, то ліжко в її інтер’єр краще купувати односпальне, у крайньому випадку – полуторне»

Майстри домашнього дизайну дуже люблять сьогодні наповнювати інтер’єри металевими меблями. Вони небезпідставно вважають, що ліжко з металу в будь-якій інтерпретації – справжній витвір мистецтва, що поєднує у собі строгість форм та витонченість ліній.

ліжко в інтер'єрі

Витонче ліжко в сучасній спальні з металу

Такий вид ліжка може прикрасити і вашу спальню, тим більше, що переваг у неї більш ніж достатньо:

– Метал – матеріал міцний, тому конструкції з нього надійні та стійкі до розхитування та зношування.
– Металевий каркас здатний витримувати серйозні навантаження.
– Матеріал не горить та безпечний в екологічному плані.
– Металічну ліжко приймають різні стилі декору.

ліжко в інтер'єрі width=

Металеве ліжко здатне витримувати великі навантаження

Не варто думати, що металеві меблі холодні та некомфортні. Сьогодні її поверхні ховаються під особливими покриттями, які роблять її приємною на дотик, а також захищають від іржі та корозії. Отже, ліжко з металу в інтер’єрі вашої спальні може затриматися надовго.

ліжко в інтер'єрі width=

Ліжко з металу має захист від корозії

Частенько на металеві ліжка ми навіть не дивимося, вважаючи їх недозволеною розкішшю, і навіть дарма. Справа в тому, що різновиди металу, що використовується на виготовлення виробів, і сам спосіб збирання сильно впливає на їх ціну.

Подивіться на асортименти залізних ліжок. Тут чимало моделей, які справді доступні середньому покупцю. Окрім універсальних односпальних та двоспальних варіантів, продавці сьогодні пропонують ліжка та в інтер’єри зі специфічним стилем оформлення.

Серед них ліжка-горища, двоярусні моделі, конструкції з балдахіном. Кожен тип ліжка має свої характеристичні особливості та відрізняється від побратимів формою, конструкцією та кількістю спальних місць.

ліжко в інтер'єрі

Металеве ліжко з конструкцією для балдахіна

У романтичній обстановці сімейної спальні буде доречним двоспальне ліжко з металу в екстравагантному оформленні.

Вона стане не просто місцем комфортного відпочинку, а й акцентним предметом інтер’єру. Не порушить ідилії поява тумбочок, вишуканих настільних ламп і чарівного декору. Якщо дозволяє висота кімнати, то над ліжком можна прикріпити балдахін, який стане своєрідним порталом, що відправлятиме сплячу під ним пару в епоху королівських втіх.

ліжко в інтер'єрі

Стильне ліжко зі сріблястого металу з балдахіном

Якщо спальня малогабаритна, то ліжко в її інтер’єр краще купувати односпальне, у крайньому випадку – полуторне. Ці моделі не займуть багато місця, а отже, в кімнаті з’являться й інші, необхідні для комфортної обстановки, меблі.

Справжньою окрасою маленької кімнати із заштореними шикарними шовковими фіранками вікнами та розставленими на полицях елегантними свічниками стане коване ліжко. Такий декор спальні припаде до душі мрійливим особам.

ліжко в інтер'єрі

Односпальне коване ліжко для невеликих спалень

Двоярусне ліжко частіше стає предметом меблювання дитячих кімнат. Її основне завдання – ергономічна. Конструкція зазвичай розрахована на двох, рідше – трьох дітей. Це не означає, що в декоративному плані такі вироби не становлять інтересу.

Ліжка цього виду можуть бути дуже вигадливо прикрашені. Але все ж таки основним критерієм їх вибору повинна залишатися надійність конструкції. Ярусні конструкції чудово вписуються в яскравий та барвистий інтер’єр дитячої з веселими стінами, різнокольоровими шафками та масою іграшок.

ліжко в інтер'єрі width=

Двоярусне металеве ліжко для кімнати хлопчиків

Все частіше дбайливі батьки хочуть бачити ліжко-горище в інтер’єрі дитячого. Чому? Та в основному тому, що це дуже нестандартне рішення, яке дозволяє залишити практично вільним простір кімнати і при цьому своїм виглядом шалено подобається самим дітям.

За останні роки дизайн та функціональність ліжок-горищ стали просто неперевершеними. Для школярів та малюків частіше вибирають варіанти, зібрані із МДФ, дерева чи ДВП, а от у кімнату підлітка однозначно ставлять металеві конструкції.

ліжко в інтер'єрі

Функціональне металеве ліжко-горище

Якщо ви бажаєте спати на металевому ліжку нестандартних розмірів, що виділяється унікальністю дизайну, то скористайтеся послугами меблярів, які працюють з індивідуальними замовленнями.

Сучасні можливості виробництва дозволять втілити в реальності ліжко з металу будь-якої конструкційної складності, при цьому фахівцями будуть враховані всі побажання замовника, навіть неймовірно хитромудрі фантазії.

ліжко в інтер'єрі

Оригінальне металеве ліжко круглої форми

Металеве ліжко в інтер’єрі стильної спальні

Інтер’єр спальні без ліжка буде порожнім. Цей елемент необхідний при оформленні кімнати у найрізноманітніших стилях. Металеве ложе чудово впишеться у класичний, французький, романтичний, готичний, антикварний декор, ганьби-тік, лофт та інші сучасні напрямки.

ліжко в інтер'єрі

Металеве ліжко в інтер’єрі в стилі лофт

Ліжко практично завжди стає акцентним елементом дизайну спальної кімнати, тому головне правильно вибрати її модель в обстановку, що створюється, а потім вже залишиться лише зі смаком підібрати до неї інші інтер’єрні деталі. Як це може виглядати, підкажуть підбірки фото на спеціалізованих сайтах.

Металеве ліжко чудово поєднується в інтер’єрі з такими оздоблювальними матеріалами як:

 • Шкіра.
 • Скло.
 • Дерево.
 • Камінь.

Підкреслити красу металу допоможуть відтінкові варіації, позолота або штучне старіння.

ліжко в інтер'єрі

Позолочене ліжко в інтер’єрі в стилі модерн

Моделям конструкцій з фігурними ніжками та ніжною ажурною основою імпонуватимуть фацетні елементи в обстановці та вітражі.

Щодо текстилю, то металеве ліжко приймає його в будь-якому вигляді. На ній можуть з’являтися різні покривала та пледи, декоративні валики та подушки, візерунчаста або розшита вишивкою постільна білизна. Найбільш розкішний зовнішній вигляд безперечно біля ліжок з прикрашеним узголів’ям.

Можливості сучасних майстрів такі, що вони готові уособлювати в куванні найхимерніші і найвигадливіші візерунки. Ліжко з таким узголів’ям зробить екстравагантну обстановку всієї кімнати.

ліжко в інтер'єрі

Ліжко з розкішним кованим узголів’ям

Гарні комбіновані ліжка, каркаси яких зібрані з дерева та металу. Крім того, що виріб виглядає привабливо, так воно ще й задає більший простір для організації спального декору.

За бажання придбати недороге ліжко в інтер’єр спальні, пошукайте моделі в рівних і стриманих формах. Чіткість їхніх ліній надасть обстановці кімнати витонченої строгості і зробить її по-справжньому елегантною.

ліжко в інтер'єрі

Лаконічне ліжко з металу

Круглі ліжка

Конструкція спальних місць такого типу різноманітністю не відрізняється, тому такі ліжка поділяють за типами основи та матрацами, що використовуються.

Чим ще можуть відрізнятися вироби, так це головою. Воно може бути або не мати круглої моделі.

Ліжка без уголів універсальні. Подушки на них можуть опинитися з будь-якого боку, таким чином, вони дають можливість спати на всі чотири сторони. Комусь це може здатися дуже зручним. Ліжка такої форми гарні в кімнатах з такими ж округленими кутами. Місце для сну може виявитися дуже комфортним, якщо спробувати присунути ложе до дугоподібної стіни.

ліжко в інтер'єрі

Кругле ліжко без узголів’я

Присутнє узголів’я робить роль круглого ліжка в інтер’єрі більш прозаїчним. У такій конструкції чітко позначено головне місце, хоча з іншого боку наявність спалаху дозволить спати не переживаючи про те, що подушка вночі звалиться на підлогу. Біля узголів’я можуть бути підлокітники або тумби вбудованого типу.

ліжко в інтер'єрі

Кругле ліжко з вмонтованими у головах тумбочками

Цікава ситуація щодо матраців для круглих ліжок. Є моделі, де вони не ідентичній каркасу форми, а прямокутні. Такі рішення називають подіумами. Їх також облаштовують вбудованими столиками або тумбами, а також постачають висувними ящиками, що підвищує ергономіку простору, що обставляється.

Місць зберігання у спальні багато не буває. У такі ящики завжди знайдеться що покласти.

ліжко в інтер'єрі

Кругле ліжко з прямокутним матрацом

Іноді круглі конструкції встановлюють підйомний механізм. У цьому випадку доступ до вбудованого ящика відкривається шляхом підняття всієї площі основи ліжка разом з матрацом. Сьогодні можна відшукати круглі конструкції у вигляді диван-ліжка.

Це більш мобільне рішення для меблювання малогабаритних кімнат. До того ж диван-ліжко допомагає вписувати в інтер’єр якість його оббивки, а воно може виконуватися шкірою або спеціальними щільними тканинами. Природно, що шкіряні варіанти виглядатимуть більш презентабельно, та й у догляді вони менш вибагливі.

ліжко в інтер'єрі width=

Практичний круглий диван ліжко

Чим ще порадували виробники цих оригінальних виробів, то це вбудованими акустичними системами. Це оцінять ті, хто вважає за краще засипати під звучання приємної музики.

ліжко в інтер'єрі

Кругле ліжко з вбудованою акустичною системою

Як розмістити кругле ліжко в спальні

Кругі ліжка розкішні. Вони просторі і нічим не обмежують ваш сон. Однак таку конструкцію вдасться поставити тільки в просторій спальні, інакше її поява викличе інтер’єрний дисонанс. У якому місці поставити ліжко – залежить від конструкції виробу.

Якщо це варіант без узголів’я, то поставте її хоч у центр спальні, це буде виглядати просто відмінно. Бажаєте ще більшого перетворення кімнати – повісьте над ложем балдахін.

ліжко в інтер'єрі width=

Кругле ліжко з балдахіном

За наявності спинки у головах, ліжко потрібно вписувати в інтер’єр дещо інакше. Найімовірніше, її доведеться присунути до стіни. Можна спробувати встановити її у спеціально виділеній зоні на невеликій відстані від стіни. Таке місце зазвичай починають готувати ще під час ремонту кімнати.

Часто для її встановлення облаштують невелику нішу або просто надають стіні округлу форму, використовуючи гіпсокартон.

Радіус дуги повинен відповідати аналогічному параметру ліжка. Що характерно, перегородку зовсім необов’язково робити високою, що упирається в стелю. Вона може бути метрової висоти і відігравати роль узголів’я.

ліжко в інтер'єрі

Кругле ліжко встановлено в ніші

Дизайнери радять продовжити тему круглих форм та в інших деталях інтер’єру. Наприклад, на стелі можна оформити декоративний виступ у вигляді кола та сховати у нього підсвічування. Така композиція у декорі спальні виглядатиме дуже стильно.

Можна піти іншим шляхом і спорудити для незвичайної установки ліжка в інтер’єрі спальні підставку для підлоги, також забезпечивши її підсвічуванням. Обидва ці прийоми стануть не лише доповнювати ідею кола, а й братимуть участь у зонуванні простору.

ліжко в інтер'єрі

Кругле ліжко на подіумі з підсвічуванням

Об’єднати композицію допоможуть інші аксесуари. Ними можуть стати фотографії в круглих рамках, текстиль та шпалери з округлістю в орнаменті, круглий килимок.
Незвичайна форма ліжка дозволяє створити повноцінну стилістичну композицію, з якої дизайн спальні стане оригінальним і унікальним.

Підвісне ліжко

Ви думаєте, що підвісне ліжко – це елемент облаштування дачної веранди чи місце відпочинку у саду? Нічого подібного! Таке ліжко може виникнути і в домашньому інтер’єрі. Ви будете вражені, але саме підвісна модель ложа відповідає основним стилістичним напрямкам декору сучасності. Погляньмо, які різновиди ліжок такої конструкції сьогодні в тренді.

«Параюча» модель

«Підвісне ліжко затребуване в мінімалістичному інтер’єрі, хай-теці і, природно, модерні»

Ефект невагомості у випадку з ліжком, що парить, породжується незвичайністю її кріплення. Вона не стоїть на ніжках і не звисає зі стелі. Основа міцно прифіксована прямо до стіни. Відчуття польоту посилить світлодіодне підсвічування, пущене внизу каркаса.

ліжко в інтер'єрі

Підвісне ліжко, прикріплене до стіни

«Паряче» ліжко може мати будь-яку форму, головне щоб узголів’я у неї було абсолютно плоским, інакше його неможливо буде надійно прифіксувати до поверхні, що знизить безпеку її експлуатації. Підвісне ліжко затребуване в мінімалістичному інтер’єрі, хай-теці та, природно, модерні.

Параметри

– Ліжко, що «висить» на стінці, на відміну від інших видів виробів цієї серії, є стаціонарно фіксованим. Тобто, вона не розгойдується і не хитається, а значить, на ній зможуть комфортно спати навіть ті люди, яким не з чуток знайома «морська хвороба». Дизайн ліжка досить оригінальний, проте залишається універсальним, тому його сміливо можна встановлювати не лише у кімнаті підлітка, а й у спальні подружжя. До речі, двоспальні моделі «підвісних» лож мають чималий попит.
– З таким ліжком вам вдасться втілити в інтер’єрі навіть нестандартні дизайнерські рішення, на зразок асиметрії форми виробу або абстрактності її розташування.

ліжко в інтер'єрі

Підвісне ліжко дозволить втілити найсміливіші дизайнерські ідеї

Недоліки

– Низька ергономічність. Немає можливості облаштувати під нею сховище для речей, адже простір має добре переглядатися. – Складність установки. Зробити це своїми руками – завдання не просто. Навряд чи вам вдасться дотриматися всіх обережностей і правильно зміцнити стіну. Так що без виклику фахівців, а відповідно і додаткових витрат, не обійтися.

Модель із чотирма кріпленнями

Ця спальна конструкція тримається на чотирьох канатах, ланцюгах, металевих тросах або спеціальних трубах. Найчастіше місце для відпочинку має прямокутну форму. Такі конструкції прерогатива лофта, кантрі, тропічного, романтичного та морського стилів. Ліжко на ланцюгах вражаюче виглядає у готиці.

ліжко в інтер'єрі

Підвісне ліжко в стилі кантрі

Конструкція підвісного ліжка даного виду оснащується з трьох боків бортиками, що унеможливлює падіння з неї уві сні. Існують і двоярусні моделі, які знаходять своє місце у дитячих інтер’єрах, що облаштовуються у морському стилі. Це справжній порятунок для багатодітних сімей, які мешкають не в надто просторих апартаментах.


ліжко в інтер'єрі

Двоярусні підвісні ліжка

Параметри

– Підвісне ліжко зручне в інтер’єрі, тому що не заважає проводити прибирання.
– Навколо неї прекрасна циркуляція повітря, що сприяє помітному поліпшенню сну.
– Ефект розгойдування, що виникає при найменшому русі, радує не тільки дітей, він приносить задоволення і дорослим.

Недоліки

– Ліжко не можна помістити біля стіни, тому що при похитуванні вона битиметься про її поверхню. Традиційно ложе вішають до центру спальні, що для декору маленького приміщення неприйнятно.
– Іноді людям важко звикнути до постійного руху уві сні.

Моделі на єдиному кріпленні

Кругле ліжко підвісної конструкції дуже нагадує люльку, тому що кріпиться до стелі гаком. До останнього від периферії основи сходиться близько тридцяти лозин. Повноцінно відпочити дорослій людині в такому місці складно, тому ліжка такого дизайну частіше зустрічаються в інтер’єрах веранд.

По суті, конструкція є міцним кільцем, на яке натягується щільна тканина. Іноді в комплекті є круглий матрац.

ліжко в інтер'єрі

Затишне підвісне кругле ліжко

У домашньому декорі ліжка можуть прикрашати екзотичні спальні. За наявності балдахіна їх можна вписати у романтичну обстановку. Роль накидки у разі може виконати нитяна штора. Виріб такого роду, витриманий у світлих тонах, здатний підтримати дух скандинавської атмосфери у спальні.

Параметри

– Зручність кріплення до ліжка балдахіна робить її незамінною для використання в приміщеннях відкритого типу.
– Поява ліжка в такому дизайні неймовірно перетворює обстановку, роблячи її незвично незвичайною, але при цьому чарівною.

ліжко в інтер'єрі

Кругле підвісне ліжко ідеально підійде для відкритих приміщень

Недоліки

– Ліжко на одному кріпленні не просто розгойдується, воно обертається по осі, а це не кожен витримає.
– Знайти постільну білизну, що відповідає формі такого ложа буде непросто.
– Розміщення ліжка в інтер’єрі потребує великого простору.

Найчастіше підвісні ліжка в спальнях обивателів з’являються з легкої руки дизайнерів. Мало хто з нас мріяв повісити у своєму будинку ліжка-гойдалки, проте бажання мати в обстановці щось нове та неординарне неодмінно бере гору, головне – не бійтеся експериментів.

Ліжко подіум: як облаштувати

Для прихильників мінімалістичних декорів ліжко-подіум найулюбленіший предмет обстановки. Вона проста і вишукана, до того ж завжди приносить із собою атмосферу стильності та романтизму.

ліжко в інтер'єрі

Ліжко подіум у мінімалістському інтер’єрі

Однак треба розуміти, що ліжко такого рангу – доля великогабаритних спалень. Які ще моменти треба враховувати, вибираючи ліжко на підставці в інтер’єр?

Без рахунку квадратних метрів

Якщо вам не доводиться вигадувати кожен куточок у своїй спальні, і ви мрієте придбати розкішне ложе, то ліжко з подіумом – рішення саме для вас. Такі моделі завжди просторі, тому що до ширини матраца обов’язково додається щонайменше 20 сантиметрів площі подіуму в кожній стороні.

Професіонали стверджують, що розмір кімнати, де планується поставити подіум для ліжка, має бути в межах 25 квадратів. У меншому просторі ідея подіуму просто загубиться, адже він має проглядатися здалеку.

ліжко в інтер'єрі

Ліжко подіум органічно впишеться у великі приміщення

У цьому світлі не варто плутати поняття ліжка, вбудованого в подіум, варіанти яких часто зустрічаються в маогабаритках, з ліжком-подіумом, що зараз розглядається.

Параметри

– Ліжко-подіум не просто місце для сну, це предмет зонування просторого простору. Такі інтер’єрні варіанти хороші в обрамленні вбудованого підсвічування, тому що остання змушує ложа парити над підлогою, що в свою чергу підкреслює інтимність обстановки. Сам же подіум часто перетікає в оригінальні тумби. Це також досить комфортно, тому що на останніх можна розташувати нічники та інші аксесуари.

ліжко в інтер'єрі

Ліжко на подіумі з підсвічуванням

Недоліки

Крім потреби в гігантському просторі існує ще один негативний момент, який не можна не враховувати, збираючись встановити ліжко-подіум в спальний інтер’єр. Проблема криється у її малій висоті. Хоча модель і виглядає шикарно, вставати з неї, втім, як і лягати, не дуже комфортно.

Навантаження на суглоби, що виникає, може спровокувати загострення вже наявних їх захворювань, так що перш ніж купити такий варіант, спробуйте на неї прилягти.

Висновок

У наш час асортименти ліжок неймовірно різноманітний. Їхні різновиди запросто задовольняють найвишуканіші смаки і підкорюють серця найвибагливіших споживачів. Крім спальної частини, ложа оснащують шафками, поличками, світильниками, активними узголів’ями, що дозволяють регулювати кут нахилу свого положення. Є конструкції, в яких матрац монолітний із ліжком.

Сучасні моделі готові радувати і радувати вас нововведеннями дизайну, проте захоплюючись цією декоративною мішурою не забувайте, що ліжко в інтер’єрі спальні потрібне не для його прикраси, а для того, щоб подарувати вам солодкий здоровий сон.

Відео

5/5 - (17 голосів)

Одна думка про “Ліжко в сучасній спальні

 1. Avatar of Андрэ
  Андрэ :

  Цей текст неймовірно захоплює! Він змушує уявити ліжко в сучасній спальні, надаючи нові горизонти дизайну інтер’єру. Автор вміло зображує атмосферу комфорту і стилю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.