Жовтий колір у декорі ванної кімнати

Жовтий колір… Для нас це завжди ототожнення із сонцем та золотом. Сяйво жовтого проміння розсіюється в просторі, заглядаючи в найпотаємніші куточки наших кімнат. Цей життєствердний колір – уособлення успіху, слави та неймовірного тепла. Його можна любити та повністю відкидати.

Його можна з радістю використовувати в декорі своїх кімнат або ставиться до нього відверто упереджено, але жовта ванна підкорить серця навіть найзапекліших його супротивників. Цей інтер’єр у будь-якого вселить оптимізм.

жовта ванна

Монохромний дизайн жовтої ванної кімнати

Навіть у такій мало освітленій кімнаті, як ванна, жовтому вдасться підірвати яскравими спалахами тугу напівтемряви. Він чудово підкреслить красу аксесуарів, згладить холодність або приглушить тони декору, що переважають, тобто додасть інтер’єру абсолютно нове звучання.

Власний колорит жовтого кольору залежить від того, які відтінкові нюанси його використовуються, тому що кожен представник жовтої палітри по-своєму впливає на підсвідоме його сприйняття. Але залишимо на якийсь час упереджене знайомство з його психологічним впливом і подивимося у всіх ракурсах на неймовірну розкіш жовтого.

Хіба можна заперечувати пісочному відтінку, отриманому завдяки присутності жовтого і визнаного дизайнерами універсальним фоновим тоном, придатним для декорів будь-яких стилів? Як сприймати палевий, кремовий, колір шампанського та слонової кістки? Це неймовірно красиві відтінки жовтого, які люблять за їхнє вміння поєднувати декоративні елементи в єдине ціле і надавати інтер’єру завершеності.

жовта ванна

жовтий колір додає більше світла в інтер’єр ванної кімнати

Можливо, що сприймати чисто жовту ванну однозначно буде і непросто, але зовсім не обов’язково робити весь її простір однозвучним. Цілком можна половувати нюансами, «зменшити» на порядок тон або скомпонувати жовтий з тонами, що дисонують.

Розставимо правильно акценти

Нагадаємо, що краса жовтого обумовлена правильним комбінуванням з невираженою палітрою відтінків і його вмінням створювати необхідний ефект в декорі. Жовтий грає візуальні враження. Додайте його до будь-якої композиції, і вона миттєво стане унікальною. Втім, і сам жовтий вимагає запровадження додаткових тонів. А взагалі використання жовтого в декорі:

 1. Усуне з інтер’єру безликість.
 2. Здивує гармонійністю комбінації з коричневим.
 3. Надасть експресії блакитному та динамічність синьому.
 4. Потішить «дружбою» з фіолетовим.
 5. Стане ідеальним напарником зеленому і порозуміється з фісташковим.
 6. Прикрасить стерильно білий простір і нейтралізує важке сприйняття темних інтер’єрів.

жовта ванна

жовтий колір зорово збільшує площу ванної кімнати

Для одного кольору більш ніж достатньо якостей, щоб у будь-якому декорі звучати гідно і не залежати від тонів, що консолідують.

Жовта ванна кімната: ідеальна територія

Якщо темні оздоблювальні матеріали будуть використані таким чином у жовтій ванні, що не надто контрастують зі світлими поверхнями, то декор вийде глибоко насиченим

Відійдемо від звичних і вже набридлих версій декору ванної кімнати і спробуємо наповнити її сонцем. У питанні, наскільки це може вийти органічно та доречно, спробуємо розібратися разом.

З чого почати? Та хоча б з того, що жовтий колір, що ллється, допоможе з ранку підбадьоритися і подарує градус настрою на весь майбутній день. Професіонали пропонують викласти стіни дрібною мозаїкою із жовтої плитки. Цей прийом простий, але діє не гірше за афродизіаків.

жовта ванна

Інтер’єр ванної кімнати у жовтих тонах

Досягти розмаїття можна спробувати шляхом пропорційної комбінації кольорів. Ви можете оформити приміщення в жовтих тонах, зігравши на протистоянні чорно-білої палітри. Якщо темні оздоблювальні матеріали будуть використані таким чином у жовтій ванні, що не надто контрастувати зі світлими поверхнями, то декор вийде глибоко насиченим. Чорно-білі підлоги та світла стеля буквально змусять сяяти жовті стіни.

Змістіть цю гаму у напрямку світлих відтінків та використовуйте замість чорного сірий колір. Ви не зможете не помітити, наскільки зміниться простір. Зведіть присутність чорної плитки до мінімуму. Викладіть її тільки у вигляді вставок для підлоги, які необхідні для підтримки композиційної контрастності (наприклад, пустіть її по діагоналі) і віддайте першість жовтому.

Тепер подивіться на результат: стіни розсунулися, кімната наповнилася світлом, а особисто ви отримали наочне підтвердження того факту, що колірне співвідношення для декору дуже важливе. Варто лише трохи змінити дози введення відтінків, як виникає зовсім інший композиційний ефект.

жовта ванна

аксесуари жовтого кольору додають промінчики тепла в інтер’єр білої ванної кімнати

«Золота» іпостась жовтого

Оскільки ванна кімната рідко коли має вікна, то яскравість сонячного золота завжди буде доречною. Цей колір коригує світлові недоліки інтер’єру. Додайте в жовту ванну білого, кремового, оливкового, кольору юної зелені, пастелі та коричневих відтінків і простір стане абсолютно гармонізованим.

Сяйво золота та блиск хромованих деталей, мідних ручок, сантехніки, металевих поверхонь, аксесуарів та інших атрибутів, що є в кожній ванній, зроблять обстановку дорогою та вишуканою. Золота обробка чудово виглядає на фоні будь-яких темних деталей, а додана у вигляді стінових вкраплень взагалі вражає драматичністю ефектів.

жовта ванна

незвичайні ніші жовтого кольору для зберігання різного приладдя вносять родзинку в дизайн ванної

Жовтий колір схильний до градації. Він може бути позитивним і насиченим, а може залишатися холодним та блідим. Яким чином він сприйматиметься у жовтому декорі ванної, залежить не тільки від композиційного збігу, а й від настрою присутніх.

У фаворі залишається тандем сірого та жовтого. Ідеальна узгодженість кольорів є популярною гамою оформлення закритих просторів.

Жовто-зелена палітра стане запорукою атмосфери чистоти та свіжості у ванній кімнаті. В цьому випадку в композиції краще використовувати два відтінки жовтого, один з яких буде основним, а другий – лимонно-кремовим, і один тон із зеленого спектру, в який можуть бути пофарбовані предмети обстановки та фасади меблів.

Класикою дизайнерських ходів можна назвати жовто-білу комбінацію обробки, причому насиченість жовтого в цьому випадку не така важлива. Розкоші додає третій колір. Цей дует непогано розбавити бордовою, чорною або фрагментами темно-синього.

жовта ванна

одна зі стін пофарбована в яскравий жовтий колір

Жовто-коричневі мотиви подаровані природою і дуже гармонійні, проте для маленького простору закритої кімнати він далеко не найкращий варіант. Але як чудово виглядає інтер’єр жовтої ванної, в якому присутні справжні дерев’яні меблі! Природний колір деревини буквально купається в теплих променях жовтого, своєю чергою, активізуючи його спектральні відтінки, а яскраві відблиски фонової плитки відбиваються в глянці меблевих фасадів, розсовуючи просторові межі.

Скло в декорі ванної

Зробити інтер’єр ванною повітряним та нетривіальним може скляна мозаїка. Її маленькі квадратики, змішані з сірими, медовими, темними фрагментами легко естетично перетворять простір. Мозаїка зазвичай викладається як бордюр, складається малюнком панно чи використовується фрагментними вставками.

жовта ванна

жовтий килимок в інтер’єрі ванної кімнати

Гарні у жовтій ванні скляні блоки. Їх можна використовувати замість звичайного вікна або зробити перегородку. Незвичайний ефект можна отримати, підсвітивши останню. Структурні особливості матеріалу дозволяють зробити дизайн ванною незвичайним, із претензією на оригінальність.

Прозорі, кольорові або матові елементи склоблоку здатні заломлювати світло в химерних лініях і легко наповнять кімнату яскравими і в той же час м’якими відблисками, що справить чудове враження. Чим ще хороші склоблоки, так це тим, що вони не вимагають кропіткого догляду та особливої уваги, а властива їм краса тендітного скла при цьому залишається поза конкуренцією.

Хочете зробити ванну зі справжньою родзинкою? Покладіть склоблоки на підлогу. Художньо викладені, вони своєю незвичайною поверхнею приховують всі недоліки і прогалини архітектурного проектування кімнати. Склоблоки – ідеальний матеріал для створення багаторівневої підлоги, яка просто необхідна для зонування кімнати. А якщо облаштувати у підлозі підсвічування, то композиція взагалі може сміливо претендувати на ексклюзив. Як би там не вийшло, але головною частиною інтер’єру жовтої ванної склоблочна підлога стане повністю.

жовта ванна

жовті меблі дозволяють створити нетривіальний інтер’єр ванної

Скляна плитка стане рятуванням декору невеликих площ. Доповніть обстановку відповідними прозорими аксесуарами та блискучими хромованими деталями, і дизайн набуде неймовірної шляхетності.

Ванна для релаксації

Біла чаша велично увійде в декор жовтою ванною, особливо якщо його наповнити такими ж чисто білими меблями

Якщо ваша улюблена ванна кімната настільки скромна, що в неї не міститься нічого, крім сантехніки, то використовуйте цю можливість максимально. Звичайно, це може бути розкішна купіль на фігурних ніжках, але доречніше в такому декорі встановлювати ванну на п’єдестал. У цьому випадку аксесуар стане основним предметом обстановки. Керамічна або акрилова, алюмінієва або чавунна – кожна з цих білих моделей може бути вписана в стильні інтер’єри різних напрямків.

жовта ванна

шахова підлога в інтер’єрі ванної кімнати

Біла чаша велично увійде до декору жовтою ванною, особливо якщо його наповнити такими ж чисто білими меблями. Доповнювати такий жовто-білий простір потрібно буде аналогічними монохромними аксесуарами та текстилем. Отриманий у результаті розкішний інтер’єр лише підкреслить бездоганність смаку власників.

Висновок

Жовта ванна кімната стане чудовою зоною відпочинку і посприяє справжньому релакс. Оточіть себе «дзюркотливими» і «струмлячими» квітами в інтер’єрі і насолоджуйтесь комфортом!

Оцініть цю публікацію

Одна думка про “Жовтий колір у декорі ванної кімнати

 1. Avatar of Таунавмнь
  Таунавмнь :

  Цікава ідея! Жовтий колір, безумовно, може додати ванній кімнаті свіжості та бадьорості. Він може створити атмосферу тепла та сонячного настрою. Однак, важливо правильно його поєднати з іншими кольорами та елементами декору, щоб не створити занадто яскравий та втомлюючий інтер’єр. Я б радив додавати жовтий акцентами або комбінувати його з білим, сірим або дерев’яними текстурами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.