Шпалери у вінтажному стилі: «Порцеляна тарілка»

Пошарпаний шик може бути і не найпопулярніший цього року, але вінтажний стиль на самому піку. Шпалери теж зазнають величезного відродження.

Шпалери у вінтажному стилі
Використовуючи друк та проектування, студія Ditte створила цифровий друк чудових тарілок та нанесла їх на шпалери, які можуть прикрасити будь-який будинок.

Шпалери у вінтажному стилі: «Порцеляна тарілка» 1 - Int Mebel
Шпалери випускаються у барвистих та синьо-білих кольорах.

Шпалери у вінтажному стилі: «Порцеляна тарілка» 2 - Int Mebel
Щоб створити цей твір для всіх любителів французького стилю, дизайнери перерили всі антикварні магазини в пошуках чудових зразків, що послужили моделями для шпалер. Кольоровий друк на папері виглядає яскраво та легко очищується водою.

Шпалери у вінтажному стилі 4
Старовинні трояндочки та інші ще більш давні візерунки на порцелянових тарілках роблять вигляд шпалер різноманітним і водночас простим і чистим.

Шпалери у вінтажному стилі: «Порцеляна тарілка» 3 - Int Mebel
Шпалери у вінтажному стилі 6

Оцініть цю публікацію

2 думки про “Шпалери у вінтажному стилі: «Порцеляна тарілка»

  1. Avatar of Маалорн
    Маалорн :

    Як читач, мені цікаво дізнатися більше про ці шпалери. Назва “Порцелянова тарілка” викликає асоціації з елегантністю та витонченістю вінтажного стилю. Я уявляю собі деталізовані візерунки, можливо, навіть зображення старовинних порцелянових тарілок. Це могло б стати чудовим доповненням до інтер’єру, особливо якщо він виконаний у вінтажному стилі. Я дуже хотів би побачити зображення цих шпалер, або хоча б опис їх дизайну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.