Дізнаємося більше про інтер’єри в стилі Лофт

Читаючи газети, переглядаючи інтернет, все частіше зустрічаєш рекламу російських будівельних компаній, які продають апартаменти у інтер’єри в стилі Лофт.

Але що таке лофт, для більшості не знайомих із темою дизайну, залишається загадкою.

Світлий дизайн у стилі Лофт

Поняття “лофт” сформувалося наприкінці 20 років XX у Нью-Йорку в районах Манхеттен та у східному Квінсі.

Брутальний дизайн в стилі лофт

Одночасно з цим, існує й інші думки експертів, що першим місцем розташування приміщень у стилі лофт був район Сохо. Даний район виявився весь забудованим різними заводами та фабриками, причому з метою економії місця вони розташовувалися в безпосередній близькості один до одного.

Однак, з урахуванням економічного зростання в країні, вартість квадратних метрів землі, що додають до центру районів, почала зростати великими темпами і промислові підприємства були змушені перебазувати свої виробництва за межі міста залишивши колишні свої виробничі будівлі, розташовану мало не в центрі. міста порожніми. Дизайн у стилі лофт завдячує своїм походженням цим подіям.

Лофт з яскравими плямами інтер'єру

Вся творча інтелігенція одна з перших, хто звернув увагу на покинуті виробничі будівлі з метою розміщення там власних майстерень, та плюс до всього використовували їх для повсякденного життя, в тому числі й для житла.

Надалі такий спосіб життя сподобався і решті богеми Нью-Йорка.

Лофти почали дорожчати.

Лофт у біло-чорних тонах

Тепер необхідно звернути Вашу увагу на характерні риси дизайну в стилі Лофт.

На особливу увагу в інтер’єрі лофта заслуговують деталі. Все, що було залишено колишніми підприємствами, в тій чи іншій мірі почали використовувати орендарі, що бідують.

Труби, відкриті вентиляційні системи, цегляна кладка, похмурі тони та сотні квадратних метрів насамперед потрапляє Вам на очі. А крім цього, лофт характерний панорамними вікнами: такі вікна в підлогу!

Лофт у стилі мінімалізм у білих тонах

Це вся спадщина фабричного минулого: сходи, різні труби, системи вентиляцій, заводські пристрої тощо. Також варто звернути увагу на вікна. Вікна мають бути, по можливості, широкими та високими (до підлоги) без фіранок, тюлю та штор. Це необхідно для максимального освітлення інтер’єру. Для штучного освітлення часто використовуються навісні люстри.

У зв’язку з тим, що більшість з богеми, або творчої еліти, стали використовувати колишні промислові підприємства, не за їх прямим призначенням, а проводити такі площі: виставки, покази, конференції, спектаклі, концерти і так далі, так далі, лофти виявилися найзатребуванішими та найпопулярнішими приміщеннями НЙ.

Лофт у стилі модерн

Що у свою чергу рано чи пізно, але привело б до агентств з нерухомості біржових брокерів з Улот Стріт. І лофтам дали друге життя.

5/5 - (10 голосів)

3 думки про “Дізнаємося більше про інтер’єри в стилі Лофт

 1. Avatar of Вутелифь
  Вутелифь :

  “Лофт – це не просто стиль, це відображення душі, що бачить красу в нескошеному.”

 2. Avatar of Лидия
  Лидия :

  Цікаво! Я завжди хотів дізнатися більше про стиль Лофт. Цей стиль дуже популярний зараз, особливо серед молоді. Він відзначається своєю простотою, функціональністю та оригінальністю. Це стиль, що відображає сучасні тенденції і вподобання. Я сподіваюся, у цій статті буде багато корисної інформації про те, як створити інтер’єр в стилі Лофт власноруч.

 3. Avatar of Дикунжожа
  Дикунжожа :

  1. Назва тексту використовує некоректний символ, який виглядає як помилка в кодуванні. Виправте це, замінивши символ “’” на нормальний апостроф.

  2. Більш конкретизуйте тему своєї статті. “Дізнаємося більше про інтер’єри в стилі Лофт” звучить дещо загально. Можливо, варто зосередитися на конкретних аспектах стилю Лофт, таких як “Особливості інтер’єру в стилі Лофт” або “Як створити інтер’єр в стилі Лофт”.

  3. Переконайтесь, що текст статті є структурованим і логічним. Введення, основне тіло та висновок допоможуть читачам слідувати вашим думкам.

  4. Використовуйте зрозумілий і простий мову. Уникайте використання складних термінів і жаргону, якщо ви не пояснюєте їх значення.

  5. Включіть візуальні елементи, такі як фотографії або ілюстрації, щоб показати приклади інтер’єру в стилі Лофт. Це допоможе читачам краще уявити, про що ви говорите.

  6. Переконайтесь, що ви надаєте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.