Журнальний столик в інтер’єрі

Чи замислювалися ви, що журнальний столик в інтер’єрі наших будинків, особливо непомітний, зумів стати найбільш незамінним предметом обстановки? Як йому це вдалося? Виключно завдяки його універсальності та багатофункціональності.

Дизайнери неодмінно використовують журнальний столик при меблювання віталень, в інтер’єрах спалень і навіть при облаштуванні лоджій. Даний предмет меблів реально несе в обстановку комфорт і додає їй привабливості.

Журнальний столик в інтер'єрі

Оригінальний журнальний столик додасть інтер’єру привабливості

Придбання журнального столика не повинно відбуватися бездумно. При виборі моделі необхідно врахувати:

 • Куди стіл буде розміщено.
 • Наскільки велика площа цього приміщення.
 • Як буде використовуватися.
 • Чи задовольняє його зовнішній вигляд концептуальному рішенню інтер’єру.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний столик повинен гармонійно вписуватися в інтер’єр

Розгляньмо, як відповіді на цей експрес-тест можуть вплинути на дизайн і розміри столу.

Журнальний столик в інтер’єрі дому або квартири

Цей предмет може успішно стати місцем для:

 • Чавання.
 • Зберігання журналів та пультів.
 • Установки ноутбука.
 • Розміщення статуеток, ваз та інших елементів декору.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний столик виконує не тільки естетичну функцію, а й практичну

Деякі види журнальних столиків настільки незвичайні, що паралельно з основним призначенням виконують роль місця для сидіння. Поверхня у таких моделей має м’яку оббивку із щільних тканин, шкіри або альтернативних матеріалів.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний столик може виконувати функцію додаткового сидіння

Тішить і різноманітність дизайну конструкції. Сьогодні журнальний стіл – це не просто прямокутна стільниця, що лежить на чотирьох ніжках, а складна система: з масою скриньок, поличок і всіляких осередків, призначених для зберігання різних побутових дрібниць, які завжди повинні бути під рукою.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний столик із ящиками для зберігання

Журнальний стіл можна звести в ранг декоративного об’єкта, що, власне, часто і роблять дизайнери. Якщо ви подивіться фотографії моделей, що випускаються сьогодні, ви зрозумієте чому. Ну як можна відмовитись від такої прикраси обстановки як столик-акваріум чи столик-годинник? Єдина проблема, що поява таких елементів можлива лише в інтер’єрах відповідної стилістичної спрямованості.

Журнальний столик в інтер'єрі

Оригінальний журнальний столик

Іноді місія журнального столика покладається на скрині, пуфи, валізи, поставлені вгору дном плетені кошики та ящики.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний столик із валіз

Журнальний столик потрібний і в спальному інтер’єрі. На ньому дуже зручно зберігати косметику, настільну книгу, якісь невеликі побутові прилади. Звичайним місцем проживання стає зона читання або куточок релаксу. У комплекті зі столом туди приходять глибоке крісло та торшер.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний столик в інтер’єрі спальні

Знаходиться місце такому столику і на просторах лоджій, де теж часто облаштовують зони відпочинку. Тут на ньому може з’явитися, наприклад, кальян.

Журнальний столик в інтер'єрі

Оригінальний журнальний столик на балконі

Модельні відмінності журнальних столиків

«Дизайнерські експерименти над виглядом журнального столу подарували нашим інтер’єрам моделі, які мають замість ніжок: пеньки, корчі, бронзові статуетки, різьблені фігурки звірів, пластикові пляшки або якісь екзотичні роги та інші оригінальні ідеї»

Журнальні столи можуть відрізнятись формою. Тут є і строга геометрія у вигляді овалів, квадратів, багатокутників, та вироби у довільних обрисах.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний стіл у формі овалу

Вони можуть бути різна висота. До стандартних моделей належать столи з висотою від сорока сантиметрів до півметра. Асортиментний список багатий як нижчими столами, у яких площа стільниці обернено пропорційна висоті, так і досить високими варіантами.

Журнальний столик в інтер'єрі

Низький журнальний стіл

Журнальні столи, що з’являються в наших інтер’єрах, можуть мати каркаси з різних матеріалів:

– Дерева.
– скло.
– Кування.
– металу.
– Пластика.

Журнальний столик в інтер'єрі

Практичний журнальний стіл зі скла та металу

Можна зробити таку конструкцію і з підручних засобів: гіпсокартону або, скажімо, дощок піддону.
Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний стіл з колод

Дизайнерські експерименти над виглядом журнального столу подарували нашим інтер’єрам моделі, які мають замість ніжок: пеньки, корчі, бронзові статуетки, різьблені фігурки звірів, пластикові пляшки чи якісь екзотичні роги та інші оригінальні ідеї.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний стіл із піддонів відмінно впишеться в інтер’єр у стилі лофт

Відмінний і матеріал, що йде на формування стільниці. Її можна сплести з лози або ротанга, зробити з ламінованої ДСП, металевого листа, дзеркала, шпонованої МДФ, скла, різної якості, плексигласу, керамічної мозаїки. Можна виточити зі справжнього каменю або зробити збірною, відчайдушно зміксувавши різні фактури. Останній варіант, часом, справляє незабутнє враження.

Журнальний столик в інтер'єрі

Дизайнерський столик зі скла та дерева

Журнальний столик в домашньому інтер’єрі може стояти стаціонарно (в конкретно позначених місцях) або пересувним (такі моделі забезпечені коліщатками).

Журнальний столик в інтер'єрі

Практичний журнальний стіл з колесами

Серед столів цієї категорії зустрічаються жорстко конструкційні варіанти та трансформери. Останні запросто перетворюються на обідні. Вони незамінні у зупинці малогабаритних квартир.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний стіл трансформер може замінити собою обідній стіл

Журнальні столи зі скла

Для декору столу дуже важливо, із чого саме зібрано конструкцію. Скляні стільниці з їх прозорістю породжують необхідність в оригінальному оформленні ніжок. Вони можуть виготовлятися з будь-якого матеріалу, тому що скло універсально і відмінно гармонує практично з усіма відомими фактурами. Ніжкам можуть надавати як класичну пряму форму, так і химерно вигнуту.

Журнальний столик в інтер'єрі

Скляний журнальний столик із металевими ніжками

Любов до скляних столиків обумовлена високою міцністю та зносостійкістю робочої поверхні (на відміну від дерева та пластику скло складно подряпати) та простотою догляду. Що стосується стилістичних моментів, то журнальний столик у такому виконанні затребуваний в інтер’єрах мінімалістичної спрямованості.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний столик зі стекал ідеально впишеться в мінімалістичний інтер’єр

Купуючи модель столу зі скла, обов’язково поцікавтеся її показниками міцності і уточніть, яке навантаження вона може нести. Це дуже важливо, якщо ви плануєте не просто використовувати стіл як зручну підставку для склянки соку або газети, а виставити на його поверхні колекцію ваз або, скажімо, глиняних фігурок. Перевантаження може призвести до плачевних результатів.

Ще один момент, про який неодмінно потрібно знати, збираючись додати в обстановку столик з матовою, кольоровою або прозорою скляною стільницею – це непереносимість матеріалом високих температур. На такій поверхні не можна без теплоізолюючої підставки поставити чашку з чаєм. Також небажано, щоб на конструкцію потрапляли сонячні промені.

Погано впливає на зовнішній вигляд скла та підвищена вологість.

Журнальний столик в інтер'єрі

Круглий журнальний столик зі скляною стільницею

Вічно актуальна дерев’яна класика

«Дерев’яний журнальний столик в інтер’єрі може з’явитися в несподіваному вигляді»

Журнальний стіл з дерева можна сміливо поставити як у невибагливий інтер’єр, так і вишукано вишуканий. Матеріал відноситься до класичних. Його природність дозволяє столику завжди гармонійно поєднуватися з рештою обстановки.

Журнальний столик в інтер'єрі

Дерев’яний журнальний столик гармонійно виглядає у будь-якому інтер’єрі

Іноді за допомогою такого елемента вирішуються складні дизайнерські задуми. У цьому міксі, здавалося б, предметів, що абсолютно не поєднуються, столик може з’явитися в оточенні меблів абсолютно іншого стилістичного напрямку і, повірте, його стандартна прямокутна форма не буде чужою на тлі округлих форм інших меблевих аксесуарів.

Журнальний столик в інтер'єрі

Оригінальний журнальний столик із дерева

На відміну від аналогічних предметів іншої фактури, дерев’яний столик може зовсім не дотримуватися якихось виробничих стандартів у плані своєї висоти. Тут головне, щоб його вигляд був пропорційним.

Оскільки дерево – матеріал важкий, то зі збільшенням висоти ніжки площа стільниці має зменшуватися, і навпаки, невелика висота стане плацдармом для широкої стільниці.

Журнальний столик в інтер'єрі

Невисокий журнальний столик із широкою стільницею

Дерев’яний журнальний столик в інтер’єрі може з’явитися у найнесподіванішому вигляді. Сьогодні багато моделей, що своєю формою імітують космічні об’єкти.

Крім фантастичного зовнішнього вигляду, столики можуть комплектуватися елементами, що світяться, що дозволяє їм з’являтися в будинках любителів ультрасучасних обстановок.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний столик у сучасному стилі хай-тек

Цінителі класики теж знайдуть варіанти, які вразять їх багатством і химерністю своєї обробки. Зазвичай їх залучають моделі з:

 • Інкрустацією дорогими металами.
 • Оздобленням обробним каменем.
 • Флорентійською мозаїкою.
 • Різними елементами декору.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний столик з різьбленими ніжками та стільницею з каменю

Ексклюзив

Шанувальникам кантрі, фьюжена та різноманітних етнічних стилів асортимент ринку пропонує журнальні столи з верби, бамбука, ротанга. Вибір форм виробів майже необмежений.

Столик може нагадувати кубик Рубіка, каштановий лист, мати форму краплі чи свічника.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний столик оригінальної форми

Велика різноманітність чекає на любителів незвичайного і в їх конструкційних особливостях. Є можливість придбати багатоблочні та складові, розсувні та багаторівневі моделі.

Як кажуть, маса пропозицій на будь-який смак.

Журнальний столик в інтер'єрі

Багаторівневий журнальний столик

При підборі журнального столика в інтер’єр дивіться на стилістичне спрямування його дизайну. Цілком можливо, що вам ідеально підійде комбінований варіант з ротанговим каркасом і масивною дерев’яною стільницею або модель з бамбуковою основою та верхньою частиною з шліфованого бурштину.

Журнальний столик в інтер'єрі

Журнальний стіл з ротанга

Ексклюзивні пропозиції – це не тільки журнальні столики з дорогих матеріалів, їх достатньо і серед демократичних моделей в ціновому аспекті. Інтерес до виробів зі шпону та пластику, металу та ДСП пробуджує незвичайність геометричних форм.

Оригінально виглядають столи у вигляді зигзагів та спіралей, кольорів та музичних інструментів. У їх приході в обстановку навіть найпростіший інтер’єр набуває яскравості та індивідуальності.

Журнальний столик в інтер'єрі

Ексклюзивний журнальний столик

Журнальні столи та інтер’єрні стилі

Окрасою класичної обстановки стане невеликий акуратний столик кави з деревного масиву.

Журнальний столик в інтер'єрі

Лаконічний журнальний столик із дерева

Лаконічність сучасних напрямків підтримає елегантна конструкція зі скла, пластику, дерева, металу.

Журнальний столик в інтер'єрі

Сучасний журнальний стіл із пластику

Журнальний столик в етнічний інтер’єр повинен рясніти незвичайними інкрустаціями або радувати око мозаїчним переливом стільниці.

Журнальний столик в інтер'єрі

Мозаїка на стільниці журнального столика освіжить інтер’єр

Для кантрі буде потрібна модель з грубо тесаного дерева.

Журнальний столик в інтер'єрі

Дерев’яний столик у стилі кантрі

Висновок

Як бачите, журнальний столик в інтер’єрі будинку може служити не тільки «робочим конячком», але й залишатися декоративним елементом. Важливо просто відшукати модель, яка задовольнить вас своєю функціональністю і зробить яскравіше стилістичну лінію декору.

Відео

4/5 - (17 голосів)

4 думки про “Журнальний столик в інтер’єрі

 1. Avatar of Goam
  Goam :

  “Журнальний столик в інтер’єрі – це не просто меблі, це відображення душі господаря дому.”

 2. Avatar of Текэ
  Текэ :

  Як ви вважаєте, яке значення має журнальний столик в інтер’єрі кімнати?

 3. Avatar of Сасистати
  Сасистати :

  “Журнальний столик в інтер’єрі – це не просто меблі, це книга, що розповідає про характер господаря.”

 4. Avatar of Boikapvun
  Boikapvun :

  О, так, звичайно, журнальний столик – це ключ до успіху будь-якого інтер’єру. Без нього ж життя просто неможливе. І неважливо, що він займає половину кімнати і ніколи не використовується по призначенню, головне – виглядати стильно і модно, правильно?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.