Ванна кімната у червоних тонах

Червоні інтер’єри завжди яскраві, яскраві і привабливі. Вони розповідають про неординарність своїх власників. Сьогодні колірні комбінації на основі червоного дуже актуальні.

Нас зустрічають червоні вітальні, нас приймають у червоних вітальні, нас пригощають на червоних кухнях. І будь-який із цих декорів, незважаючи на суперечливість кольору, не позбавлений затишку. Все це нам доводилося бачити, в такому становищі нам доводилося бувати. А ось цікаво, чи має право на існування ванна у червоних тонах? Якщо так, то якою вона буде?

Червоний колір у декорі ванної

Бути чи не бути червоною ванною? Звичайно ж, ось тільки потрібно правильно використовувати в її декорі інтенсивність червоного спектру. Давайте подивимося, що щодо такого оформлення говорять дизайнери.

ванна в червоних тонах

Інтер’єр ванної кімнати у червоних тонах

У червоній ванній кімнаті не рекомендується використовувати стандартну плитку, особливо, якщо приміщення не тішить простором. Перевагу треба віддавати дрібній або взагалі мозаїчній плитці. У цьому випадку насиченим тонам не вдасться «з’їсти» частину простору та спровокувати «тиск» стін.

Можна подивитися на створення ванної кімнати в червоних тонах з іншого боку і залишити стіни в спокої. Яскраві відтінки ввести в обстановку з кольоровою сантехнікою та меблями, які стануть акцентними спалахами на тлі таких кольорів як:

 1. Білий.
 2. Сріблястий.
 3. Бежовий.
 4. Сірий.
 5. Золотий.
 6. Чорний.

У цьому випадку все залежатиме від стилістичного напрямку дизайну.

ванна в червоних тонах

елегантна ванна кімната червоного, білого та чорного кольору

Спробувати оформити червону ванну можуть і боязкі господарі. Для цього їм достатньо буде наповнити звичний інтер’єр соковитими, принадними погляд аксесуарами. У приміщенні може з’явитися яскравий рушник, килимок для підлоги або шторка. Абсолютно нічим не ризикуючи, можна ввести в декор червоні стаканчики або інші декоративні штучки, які так само швидко забираються, як і з’являються.

Ванна у червоних тонах: варіанти колірного оформлення

Існує багато способів оформлення червоною ванною. Який з них Ви оберете – це справа смаку, головне, не перетворювати затишну купіль на суцільне червоне місиво. Головне – комбінуйте відтінки спектру в інтер’єрі ванної кімнати!

ванна в червоних тонах

червона акцентна стіна, викладена мозаїчною плиткою в інтер’єрі ванної кімнати

Червоний та білий

Почнемо з класики та подивимося на композицію червоного та білого. Поєднання, яке не викликає нарікань і добре знайоме багатьом. Прекрасно виглядає воно і в декорі ванної кімнати. Однак такий дует може виявитися дещо «сухуватим», якщо його не розбавити шоколадними, медовими, рудуватими акцентами.

ванна в червоних тонах

Інтер’єр червоно-білої ванної кімнати

Холодний спектр червоного

Можна оформити ванну у холодному червоному спектрі. Маються на увазі тьмяні, можливо трохи похмурі, відтінки, на кшталт брусничного або малинового, проте їхня «похмурість» вмить зникає, як тільки поряд з ними з’являються сірі відтінки та оздоблювальні матеріали, що імітують мармур, граніт або інший натуральний камінь. У результаті кімната виходить дуже оригінальною.

Для ванної кімнати в глибоких червоних тонах беруть відтінки темної вишні, граната, рубіна або витриманого вина.

Будь-який з них може стати реальною знахідкою для декору просторого приміщення, особливо в поєднанні з відблисками срібла. Однак у даному випадку важливий баланс пропорцій, інакше кімната набуде гнітючого вигляду з стомлюючою атмосферою.

ванна в червоних тонах

холодні відтінки червоного кольору відмінно поєднуються із сірим

Червоний та чорний

Цей дует неповторний. Він настільки гармонійний, що не потребує додаткового акцентування. У такій ванні завжди буде присутній своєрідний настрій. Ця пара стане основою авангардизму чи мінімалізму в інтер’єрі, проте завжди залишить простір для Вашої фантазії, завдяки буйству якої ці кольори зможуть прикрасити будь-який стилістичний портрет декору.

ванна в червоних тонах

червоно-чорна ванна кімната – вишуканість та строгість в інтер’єрі

Що потрібно знати про червоний колір

Специфіка цього кольору вимагає, щоб при використанні його для оформлення ванної кімнати дотримувалися певних правил.

Відтінки червоного мають властивість не тільки залишатися на тій поверхні, куди їх нанесли, а й візуально заповнювати весь простір, тому до їхньої кількості в такому скромному приміщенні, як ванна, треба підходити дуже виважено.

Поверхні, що відбивають, наявні в невеликій ванній, оформленій в червоних тонах, можуть створити гру відблисків, яка порушить сприйняття простору і наповнить специфічне приміщення просто вбивчою енергетикою.

ванна в червоних тонах

червоні меблі – яскравий акцент в інтер’єрі ванної кімнати

Ці властивості поверхонь хороші для дизайнерських трюків десь у кафе, але подібні ефекти в домашній ванній знищать гармонію та затишок обстановки. Адже так хочеться, лежачи в піні, розслаблятися в м’якому світлі, що струмує, і заплющувати очі від насолоди і млості, а не від сліпучих і дратівливих червоних відблисків! Тому не ставте подібні поверхні паралельно і не дозволяйте їм відбиватися один в одному.

Аксесуари

Червоний колір – найкращий спосіб урізноманітнити нудний інтер’єр. Якщо Вам декор Вашої ванної кімнати здається занадто прісним і монотонним, спробуйте оживити його червоною шторкою, флаконами, килимками. Підбираючи тон аксесуарів, орієнтуйтеся на колір стінок – вони повинні обов’язково перебувати в гармонії.

ванна в червоних тонах

аксесуари червоного кольору в інтер’єрі ванної кімнати

Але на цьому перипетії добору аксесуарів не закінчуються. Крім точного відбору відтінку, потрібно ще й вгадати з кількістю декоративних предметів червоного кольору. Тільки в цьому випадку Ви можете розраховувати на очікуваний ефект.

Як це зробити? Збираючись наповнити ванну аксесуарами в червоних тонах, простежте за тим, щоб вони не виглядали незграбно, немов плями кетчупу на білій скатертині. Кількість доданих предметів має говорити про невипадковість їх знаходження в даному інтер’єрі.

ванна в червоних тонах

червоні світильники у дизайні ванної кімнати у світлих тонах

Є ще один нюанс, який не можна забувати, намагаючись створити червону ванну: меблі, сантехніка і оздоблення в такому інтер’єрі неодмінно повинні контрастувати. Як це виглядає практично?

Можливо так: припустимо, Ви придбали собі розкішну червону купіль і доповнили її таким самим яскравим унітазом; це означає, що ні на меблів, ні в декорі стін цього відтінку не повинно бути і близько.

У ситуації, коли червоний переважає в обробці, сантехніка може мати білий, сірий, кремовий та інші нейтрально-лояльні до цього кольору.

Наявність у ванній меблів у червоних тонах завжди вимагатиме ахроматичної обробки інших поверхонь. В ідеалі фон робиться білим чи сірим.

ванна в червоних тонах

оригінальний умивальник та невеликі світильники – яскраві предмети декору в інтер’єрі ванної кімнати

Дуже непогано виглядають у декорі червоною ванною великі дзеркала. Вони, що не мають спеціального обрамлення, більше підійдуть інтер’єрам з темними або приглушеними відтінками червоного. Доповнять обстановку кілька стильних деталей із хромованою поверхнею. Така ванна буде виглядати як мінімум розкішно!

Китайський стиль у червоній ванні

Перед тим як затіяти основні ремонтні роботи, треба визначитися, в якому напрямку Ви хотіли б оформити свою ванну. Варіантів може бути багато, але якщо подивитися найбільш популярні, то китайські інтер’єри будуть серед перших.

ванна в червоних тонах

червона акрилова ванна чудово поєднується з глянцевою натяжною стелею червоного кольору

Ключовою ідеєю цього напряму є застосування у декорі червоного кольору, доповненого винятково теплими відтінками. Розбавляти енергійну красу ванної кімнати в червоних тонах тут покликані:

 1. Жовтий.
 2. Зелений.
 3. Синій.
 4. Золотий.

Інтер’єр у китайському дусі міцно асоціюється із мінімалізмом східної культури. Він несе з собою невимушеність, природність та простоту. Максимально ефектно виглядатиме китайська ванна, якщо Вам вдасться наповнити її виключно потрібними аксесуарами, а не влаштувати базар.

ванна в червоних тонах

умивальник червоного кольору вносить певну динамічність в інтер’єр ванної кімнати

Кожен предмет, що з’явився, повинен нести смислове навантаження – така концепція китайської філософії і порушувати її не варто.

Класичний декор червоною ванною

Для тих людей, які в інтер’єрі цінують насамперед елегантність, немає нічого кращого за класику. Ванна в англійському дусі вразить своєю прямолінійністю, захопить пропорціями та шокує виразністю.

Справжній англійський інтер’єр передбачає в обстановці ванну, що стоїть на високих вигнутих ніжках, меблі з натурального дерева, мідні елементи та пейзажі.

ванна в червоних тонах

ванна кімната у класичному стилі у червоних тонах

Ванна для будь-якої людини є тим особливим затишним куточком, де він отримує можливість і розслабитися, і відпочити, і привести своє тіло та думки в повний лад. Виходячи з цього, висновок напрошується само собою: ця кімната повинна мати таке рішення кольору, яке гарантовано покращить настрій.

Висновок

Давайте говорити відверто: сьогодні ще мало хто вирішує оформити свою інтимну кімнату в червоно-білих, червоно-чорних та інших контрастних тонах енергійної червоної палітри.

Можливо, запропонований матеріал допоможе нашим читачам гідно оцінити можливості цього спектру і ванна в червоних тонах з’явиться не тільки в будинках особливо відчайдушних людей, що беруть від життя. Такий інтер’єр – це не просто буйство фарб, а неймовірно стильний дизайн, дуже цікаве рішення та завжди бадьорий настрій!

Оцініть цю публікацію

2 думки про “Ванна кімната у червоних тонах

 1. Avatar of Vuokik
  Vuokik :

  Не зовсім розумію, чому люди обирають червоний колір для своєї ванної кімнати. Чи не буде це занадто яскраво та агресивно для такого місця, як ванна? Мені більше до вподоби нейтральні або пастельні відтінки.

 2. Avatar of Вардан
  Вардан :

  Як ви вважаєте, чи підходить червоний колір для ванної кімнати? Чому так або чому ні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.