Сучасний дизайн шпалер для вітальні

Вітальня – це центр маленького домашнього всесвіту, кімната, на яку покладено часом чимало функцій, у тому числі і місія візитної картки будинку.

Уявити свій побут з найкращого боку допоможе правильне оформлення інтер’єру. Тут важливо буде все: і меблювання, і аксесуари, і текстиль. Але найголовніше – зі смаком підібрати дизайн шпалер для вітальні.

Розкіш обстановки змеркне, якщо інтер’єрні складові не будуть розміщені на адекватному тлі. Про те, яким має бути останній і йтиметься розмова нижче.

Шпалери для вітальні: видова різноманітність

Асортимент будівельних магазинів мізерним назвати складно. Такої різноманітності пропозицій прилавки зон оздоблювальних матеріалів не бачили ніколи. У добірці сучасних шпалер для вітальні можна знайти такі різновиди:

 • паперові;
 • флізелінові;
 • бамбукові;
 • вінілові;
 • тканинні;
 • фотошпалери;
 • склошпалери.

шпалери для вітальні

Текстильні шпалери для вітальні

Загалом, практично все, що душа забажає, та ще й у різноманітному кольоровому рішенні. Справа за малим: розібратися, що з цього вам потрібно і які стилі кольору для вітальні сьогодні в тренді.

Паперові шпалери сьогодні актуальні мало. Вони складні в поклейці, не практичні, не довговічні, хоча, якщо ви шукаєте недорогий, екологічний, тимчасовий варіант обробки для стін, то цілком можете на них зупинитися.

На піку популярності представники вінілової та флізелінової серії. Інтер’єр вітальні з таким оздобленням виглядає завжди естетично та свіжо.

шпалери для вітальні

Флізелінові шпалери в вітальні виглядають естетично та свіжо

Викликають захоплення тканинні види. Їх декоративний шар у дизайні шпалер для вітальні може бути похідною:

 • шовків;
 • льону;
 • оксамит;
 • джуту;
 • велюру;
 • атласу;
 • інших видів тканин.

шпалери для вітальні

Льняні шпалери в інтер’єрі вітальні

Ці варіанти – основа при створенні багатих обстановок, що пишають розкішшю.

Зростає популярність практичних і простих у догляді склошпалер.

Знову повернулися на модний подіум представники фотосерії, але вже не в тій, паперовій якості, а у вигляді 3д шпалер на флізеліновій основі. Відпалі складності стикування картинки, дозволили працювати з ними навіть непрофесіоналам.

шпалери для вітальні

Фотофобої на флізеліновій основі

Ще один, але вже не такий лояльний у ціновому аспекті варіант внести до будинку частинку природи – бамбукові шпалери для вітальні. За їх участю створюються незрівнянні інтер’єри. Усі поверхні ними обробляють рідко. Здебільшого це лише якась частина композиційного рішення.

шпалери для вітальні

Бамбукові шпалери створюють незрівнянний інтер’єр

Тонкощі вибору

«Дизайн шпалер для вітальні завжди повинен відповідати інтер’єрному стилю, щоб породжувати гармонію»

Прикро даремно витратити гроші, особливо у разі придбання дорогого оздоблення. Щоб шпалери повністю підійшли до інтер’єрної задумки, важливо вибирати їх, дотримуючись нехитрих рекомендацій.

Брати можна лише сертифіковану продукцію. Нехай у вітальні часом ми проводимо і менше часу, ніж у тій спальні, це не привід ризикувати здоров’ям.

Шукайте варіанти, що задовольняють можливості вашого гаманця та умови, в яких їх планується експлуатувати. Якщо потрібні шпалери для вітальні в сезонному дачному будиночку, купувати туди тканинні види – невиправдана розкіш. Тут цілком вистачить паперових варіантів.

Дизайн шпалер для вітальні завжди повинен відповідати інтер’єрному стилю, щоб породжувати гармонію. Вони повинні перегукуватися з особливостями планування кімнати, а також меблями, що її наповнюють.

шпалери для вітальні

Дизайн шпалер повинен гармоніювати з інтер’єром вітальні

Для комбінування шпалер потрібно брати з однієї колекції. Це не дасть промахнутися у фактурному плані. Стики вийдуть практично непомітними.

Не лінуйтеся просити розгортати рулони та прикладати їх до стіни. Погляньте на свій вибір збоку. Найчастіше побачене розчаровує, і простенькі шпалери виглядають набагато естетичніші за барвисті з розкішним малюнком.

Дизайн шпалер для вітальні в різних стилях

Класика

Площа вітальні, особливо у квартирі, далеко не завжди дозволяє відтворити точну версію стилю інтер’єрного дизайну у його хрестоматійному розумінні. Створити враження, що перед вами класика та ніщо інше допоможуть незвичайно принтовані сучасні шпалери для вітальні. Шукайте зображення:

 • вензелів;
 • рослинних орнаментів;
 • дамаска;
 • королівських лілій.

шпалери для вітальні

Шпалери для вітальні в класичному стилі

Модерн

Стилю притаманне використання у дизайні деревини, хутра, шкіри, каменю, загалом, похідних натуральних матеріалів. Відповідно, вибираються і фонові колірні рішення для вітальні.

Це царство природних відтінків та рослинно-анімалістичних принтів. Теплі, в пастельній гамі шпалерні кольори, чудово передають тематику зображень, буквально дозволяючи відчути подих вітру, шум хвиль, рух гілок рослин, ляскання лебединих крил.

Відмінно сприйматиметься мозаїчний малюнок з різноманітністю його колірних стилів у вітальні. Такі шпалери нададуть інтер’єру особливої виразності та витонченості.

шпалери для вітальні

Шпалери в стилі модерн з рослинно-анімалістичним принтом

Хай-тек

Суворому стилю – суворі шпалери. Жодного дизайну шпалер для вітальні в даному випадку не передбачено. Це однотонні полотна сірих, білих, чорних, металевих відтінків, можливо, з глянцевим відливом, і завжди з гладкою поверхнею.

шпалери для вітальні

Гладкі однотонні шпалери в стилі хай-тек

Прованс

Романтичний прованс простий і скромний. Його основа – світле та тепле тло. Шпалери для вітальні в 2017 дуже нагадують старовинний ситець. Нехитрі композиції різноманітних букетиків дихають природністю фарб і вражають схожістю з природними оригіналами.

Саме це привносить в атмосферу вітальні нотки життєрадісності та дарує почуття єднання із природою.

шпалери для вітальні

Шпалери з квітковим принтом у стилі прованс

Лофт

Завдання сучасних шпалер для вітальні в цьому випадку – робити ефект старих стін, тобто імітувати найпростішу чорнову штукатурку, на поверхні якої повинні проглядатися візуалізовані ділянки неоштукатуреної поверхні.

Можна пошукати спеціальні комбіновані шпалери для вітальні в дусі лофт, але найчастіше необхідного результату досягають декоративних вставок. Останній варіант більш цікавий, тому що дозволяє робити акцентні зони не по всій стіновій поверхні, а конкретно обраних для них місцях.

шпалери для вітальні

Шпалери для вітальні в стилі лофт, що імітують цегляну стіну

Кантрі

Колірні стилі для вітальні кантрі віддають ностальгією за сільським буттям. Тут немає химерних та складних малюнків на стінах.

Все дуже скромно та просто. У фаворі смужка, непомітна квіточка, геометричний малюнок. Серед шпалер, що рекомендуються, для вітальні 2017 – світла пастель у ненав’язливу клітку.

шпалери для вітальні

Світлі шпалери в клітинку для інтер’єру в стилі кантрі

Японський стиль

Якщо подивитися на ідеї шпалер для вітальні в японському стилі, то не можна буде не помітити тяжіння до тканинних рішень. Стіни, затягнуті в шовку із зображенням ієрогліфів, драконів, журавлів і ніжної сакури, справляють незабутнє враження.

Основні колірні рішення для вітальні в умиротворених тонах і гаммах, що спонукають до спокою.

шпалери для вітальні

Умиротворена кольорова гама шпалер в японському стилі сприяє спокою

Мінімалізм

Оскільки стиль вшановують ті, хто не терпить нічого зайвого і відволікаючого уваги, шпалери для вітальні потрібно вибирати в основному однотонні.

Перевага повинна вітальнішатися за ненасиченими, не ріже очі, без акцентних вкраплень варіантами. Допустимо ненав’язливий малюнок.

шпалери для вітальні

Лаконічні однотонні шпалери в стилі мінімалізм

Колірні ідеї шпалер для вітальні

«Взагалі ж, займаючись підбором колірних рішень для вітальні, потрібно враховувати, наскільки сонячна і простора площа, в якій кольорі меблі будуть на ній розміщені, особисті бачення фону членами сім’ї»

Фон вітальні стане не тільки запорукою породження приємної атмосфери в приміщенні фізично, оздоблення стін неодмінно позначиться і на її психологічній комфортності. Це створює необхідність ретельно продумувати колірні стилі для вітальні.

Універсальним вибором стане білий колір в оздобленні кімнати. Він наповнить її енергією, створить комфорт, зробить об’ємнішим. Інтер’єр набуде святкового та незмінно свіжого вигляду.

шпалери для вітальні

Білий колір шпалер зробить простір об’ємнішим

Задати атмосфері приміщення певну спрямованість допоможуть комбіновані шпалери для вітальні.

Присутність на них червоних та жовтих акцентів зроблять простір виразним, що сподобається молоді. Для романтичності краще запровадити персикові, фіолетові, фіолетові відтінки. Вишукано стильно виглядають біло-чорні комбінації на стінах.

Взагалі ж, займаючись підбором колірних рішень для вітальні, потрібно враховувати, наскільки сонячна і простора площа, в якій кольорі меблі будуть на ній розміщені, особисті бачення фону членами сім’ї. У і без того затінених та маленьких вітальнях не треба робити похмурий та холодний декор стін.

Додайте в обстановку життєрадісності, якої так багато у теплій пастелі. Нехай стіни стануть гірчичними, персиковими, помаранчевими, жовтими, оливковими.

шпалери для вітальні

Шпалери персикового кольору внесуть життєрадісні нотки в інтер’єр

У сонячних вітальні доведеться діяти точно до навпаки. Гасити яскравість освітлення потрібно буде шпалерами для вітальні, що поглинають світло.

Не можна якісно продумати фонову палітру, без співвідношення її із кольоровим стилем закуплених для вітальні меблів. Тут важливо з’ясувати, чому саме віддасться провідна роль. Якщо акцентне зосередження планується на меблів, колір стін повинен її гідно обрамити. Правильніше це зробити, зігравши на розмаїттях.

Велич темних меблів продемонструють світлі шпалери на стінах. Вигідно піднести світлі меблі, зможуть насичені та яскраві фонові фарби.

шпалери для вітальні

Контрастне поєднання темних шпалер та світлих меблів

Червоний в інтер’єрі вітальні

Про енергетичну потужність кольору чули всі. Не варто лякатися його агресивності. У помірних дозах він дуже хороший. З його появою обстановка стає радісною та святковою.

Червоний спектр – найчастіший гість у модних шпалерах для вітальні. Це тим, що він доречний в інтер’єрах будь-яких стилів. Класиці червоний додасть екстравагантності, сучасним напрямкам – стильності.

У наших видіннях червоного кольору ніколи не дається карт-бланш. Його завжди тримають на другорядних ролях, побоюючись його збуджувально-стимулюючого впливу. А ось англійські дизайнери в ньому не бачать ніякої каверзи, і із задоволенням роблять фоновим.

Для англійців відтінки червоного спектру у домашньому інтер’єрі стали традиційними. Для згладжування їхньої надмірної яскравості використовуються білі вставки у вигляді плінтусів, дверних конструкцій.

шпалери для вітальні

Червоні шпалери доречні в інтер’єрах будь-яких стилів

При нашому консерватизмі колірні рішення для вітальні ніколи не містять більше двох третин підступного спектру. Причому якщо в класиці – це все ж таки червоно-білі шпалери, то в хай-теку – вже лише одиничні меблі. Багато хто взагалі прихильники теорії, що лаконічність червоного проявляється виключно в аксесуарах, тому в інтер’єрі він з’являється в основному з текстилем.

Жовтий у вітальні інтер’єр

Більш ніж оптимістичні шпалери для вітальні. Вони наповнять кімнату літнім теплом та зарядять атмосферу позитивом, допоможуть підбадьорити організм та змусять активізуватись життєві енергії.

Але так буде, якщо жовтий використовувався з розумом. Непродумано яскраві колірні рішення для вітальні будуть згубними і справлять протилежний ефект. Не можна зробити жовтим абсолютно все. Це неможливо буде дратувати.

шпалери для вітальні

Жовті шпалери наповнять кімнату літнім теплом

Жовті – безумовно, модні шпалери для вітальні, але вибирати їх краще тим, хто любить зібрати галасливу компанію та весело провести вечірку. В інших випадках у яскравості жовтого може стати некомфортно. Зосередитись на вивченні журналу чи читанні серйозної літератури вдасться навряд чи.

Це не означає, що таким кольоровим стилям у вітальні не місце. Просто треба подивитися у бік пастельних жовтих фарб, що відрізняє компромісність та лояльність. Щоб вибрати найбільш раціональну палітру, потрібно знову-таки співвіднести бажане з меблюванням.

Універсальним є ніжножовтий спектр. На тлі таких шпалер однаково розкішно виглядатимуть гарнітури і темного, і світлого полірування. Якщо подивитися на сучасні шпалери для вітальні, то ультра жовтий у них можна бачити лише як дрібні вкраплення. Підкреслити його присутність допоможуть в аналогічному рішенні аксесуари та елементи декору.

шпалери для вітальні

Гармонійне поєднання ніжно-жовтих шпалер та темних меблів

Дуже хороші шпалерні комбінації, де до жовтих полотен будуть додані білі, коричневі, фіолетові, сірі, зелені. Підбираючи жовтому партнеру, пам’ятайте, що холод притягує холод, а тепло – тепло, так що шукайте додатковий кольори у відповідних сегментах палітри кольорів.

Комбіновані шпалери можуть допомогти підкоригувати сприйняття простору. Пісочно-білі рішення додадуть об’ємності та свіжості, а м’яко-жовті з бежевим забезпечать спокійну та затишну атмосферу. У принципі, будь-які комбінації за участю жовтого спектру чарівні і несуть із собою позитив.

шпалери для вітальні

Поєднання м’яко-жовтого та бежевого кольору забезпечить затишну атмосферу

Бежовий в інтер’єрі вітальні

Бежеві шпалери для вітальні завжди актуальні. Це універсальне рішення, яке готове стати фоновою основою до будь-якого стилю. Йому покірні і мінімалізм та класика.

Спектр делікатно приймає будь-які доповнення, що дозволяє підбирати ідеальні колірні комбінації для вітальні.

Темний беж на стінах стане чудовим огранюванням витончених молочних меблевих фасадів. Світло-бежеві шпалери дозволять використовувати в декорі більш насичених фарб текстиль.

шпалери для вітальні

Бежові шпалери для вітальні завжди актуальні

Непогані і монохромно-бежеві інтер’єри, але тут доведеться потурбуватися про профілактику їхньої монументальної нейтральності. Наприклад, біля шпалер для вітальні 2017 року передбачена фактурна поверхня. На таких стінах чудово виглядатимуть контрастні вставки або елементи декору.

Неоціненна й універсальність бежевих колірних рішень для вітальні в корекційному плані. Відтінок готовий як збільшувати обсяги маленьких кімнат, так і зігрівати, заповнюючи собою порожні та холодні апартаменти.

шпалери для вітальні

Бежові шпалери з контрастним декором

Синій в інтер’єрі вітальні

Синя палітра асоціативна з водою, але це не заважає відтінку з’являтися у вітальні. Вона є превалюючою для середземноморських інтер’єрів. Звичайно, чисто синій дизайн шпалер для вітальні може принести з собою холод, що межує з похмурістю, проте все зміниться до невпізнання, як тільки в декор буде додано теплі акценти. Інтер’єр відразу стане чарівним і затишним.

Розкіш в обстановку неодмінно принесуть блакитний, бірюза, блакитний, волошковий.

шпалери для вітальні

Сині шпалери для вітальні

Насичена синьова подається дозовано, тому що глибокий сапфіровий і подібні до нього, здатні породжувати дискомфорт. Щоб уникнути небажаного ефекту до синіх шпалер для вітальні, потрібно завжди додавати розсипи помаранчевих, білих, золотистих аксесуарів.

Комбіновані шпалери для вітальні

«Комбінування стосується не лише колірних стилів для вітальні, а й фактурності, принтів»

Багато модних ідей шпалер для вітальні передбачають їхнє комбінаційне використання. Так вікторіанські інтер’єри вимагають горизонтального розмежування декору стін. На обробку набирають два варіанти співзвучних у кольоровому рішенні шпалер, які при поклейці відокремлюють один від одного бордюрною стрічкою.

шпалери для вітальні

Комбінування двох видів шпалер у вітальні

Шпалерні комбінації – це чудова можливість отримати індивідуально оформлену вітальню і блиснути своїм смаком.

Комбінування стосується не лише колірних стилів для вітальні, а й фактурності, принтів. Які ж рішення сьогодні на піку популярності?

У колірному аспекті це:

 • бордово-рожеві;
 • бежево-коричневі;
 • оливково-оранжеві;
 • жовто-зелені;
 • біло-блакитні;
 • фіолетово-сірі;
 • молочно-золотисті;
 • срібно-бузкові.

шпалери для вітальні

Контрастне поєднання шпалер

За фактурою часто поєднують матовість і глянець, шорсткість і гладкість.

Цікаві пропоновані комбінації малюнків шпалер для вітальні 2017 року.

1. Строгість геометрії та безшабашність абстракції.

2. Квіткові принти та різнокольорові смуги.

Іноді у комбінаціях використовують прийом акцентної стіни. У цьому випадку лише одну поверхню обклеюють шпалерами, що специфічно виділяються. Інші вітальнішаються в нейтральній обробці. Акцентні шпалери можуть відрізнятися насиченістю малюнка, при цьому загальна фонова основа для всієї обробки буде однаковою.

Якщо ж планується контрастування кольорів, то максимально візуалізувати ефект допоможуть правильно підібрані додаткові кольори.

шпалери для вітальні

Прийом акцентної стіни в інтер’єрі вітальні

Цього сезону у напарники фіолетовому краще брати представників жовтого спектру. Червоний добре поєднується із зеленим. Синьому – імпонує помаранчевий.

Додавати до пари додаткові кольори потрібно з обережністю, щоб не переситити інтер’єр фарбами і не зробити його стомлюючим для очей.

Можна використовувати 3д шпалери для декору вітальні. Тут важливо підшукати вдалий малюнок.

Правила комбінування

Однотонні шпалери завжди актуальні. Вони здатні самі по собі стати інтер’єрною особливістю. Щодо комбінацій, то з них теж виходять цікаві декори. Любителі однотонних і без прикрас стін обов’язково оцінять варіації відтінків.

У великих вітальних фонах однотонних стін є сенс розбавити візерунковими вставками або великим панно. Найбільш складно поєднуються шпалери для вітальні з різними принтами. Вийти із ситуації допоможе співзвучний колір фону полотен.

Модні інтер’єри з різноманітністю кольорів на стінах не будуть кричать і пригнічують, якщо в комбінації братиме участь хоча б один нейтральний відтінок.

шпалери для вітальні

Комбінація шпалер з різним принтом

Шпалери для вітальні 2017 часто пропонується комбінувати у горизонтальній проекції. Найбільш оригінально виглядають у вітальні такі комбінаційні варіанти:

1. Панельна частина в смугастих шпалерах, верхня – в дрібному принті.

2. Панельна частина в дрібному малюнку або однотонна, верх оформлений смужкою або великими зображеннями.

3. Панелі у великих принтах у поєднанні з однотонним верхом.

шпалери для вітальні

Поєднання принтованих та однотонних шпалер

Модні ідеї шпалер для вітальні

За якими параметрами визначається шпалера? Насамперед, це колір. Палітру інтер’єру співвідносять зі східним календарем. Якщо це рік вогняного Півня, то в атмосфері мають превалювати яскраві фарби, у рік синього Коня окремою графою пройде саме цей спектр.

Зовсім не обов’язково брати шпалери для вітальні в чисто обумовлених відтінках. Це можуть бути забарвлення, створені з їхньої основі.

шпалери для вітальні

Блакитні шпалери для вітальні будуть актуальними в року синього Коня

На друге місце виходять дизайнерські фішки у способах поклейки комбінованих шпалер для вітальні. Це може бути симбіоз чотирьох стін, кожна з яких оформлена своїм типом оздоблення або актуальне останнім часом акцентне виділення однієї з поверхонь.

Цікавий результат поклейки шпалерних смуг, що перемежується. Їх можна міксувати у горизонтальному, вертикальному і навіть діагональному напрямках.

шпалери для вітальні

Оригінальне поєднання шпалер смуг

Фотошпалери

Їх знову можна побачити у списку модних шпалер для оформлення вітальні. У новітній інтерпретації вони дуже нескладні в поклейці і різноманітні тематиці зображень.

Фотошпалери допомагають не просто зробити інтер’єр привабливим, вони грають із сприйняттям простору, створюючи ілюзії його нескінченності та необмеженості.

Сучасні шпалери такого типу часто замовляються за індивідуальними ескізами або є збільшеною проекцією особистих фотографій.

шпалери для вітальні

Фотографічні шпалери для вітальні можна замовити за індивідуальним ескізом

Забудьте про паперові аналоги минулого. Сьогодні до виробництва фотошпалер здійснено інший підхід. Їх друкують на щільних матеріалах та роблять фактурними. Вони імітують полотно, каміння, штукатурку, пісок. Довговічності та практичності їм додає захисне покриття у вигляді плівки, що ламінує. Так що тепер – це дійсно заслуговує на увагу варіант.

3д шпалери для вітальні

Нова віха у стилістичних рішеннях. Використовуючи 3д шпалери на стінах вітальні, ви легко створите незвичайні інтер’єри зі святковою або затишною атмосферою. Тривимірність малюнка бере участь у формуванні об’ємних просторових ілюзій. Зображення здається виступає всередину кімнати або відводить далеко за її межі.

Такими шпалерами в вітальні можуть прикрашатися не лише стіни, та й декоруватися стеля. Викликають інтерес ідеї використання шпалер для вітальні з об’ємним зображенням в обробці перегородок, дверних полотен, меблів.

шпалери для вітальні

3д шпалери для вітальні

Основні види 3д шпалер

В оформленні центральних кімнат до використання рекомендовано наступні різновиди 3д шпалер:

1. Панорамні. Їхнє полотно відрізняється розмірним розмахом. З їхньою допомогою створюються реалістичні сюжети. Для реалізації задуму шпалерами обклеюються відразу кілька стін.

2. Одиночні. Декоративні картини, які можуть виділятися на стіні рамочкою. Саме такі фрагменти стають основою оздоблення ширм, перегородок, дверних отворів.

3. Флуоресцентні. Цей різновид сучасних шпалер для вітальні створюється за спеціальними технологіями та з використанням специфічних лакофарбових складів, що містять добавки, які дозволять зображенню світитися в темряві. Такий тип шпалер є актуальним на стелі. Флуоресцентний малюнок може імітувати зіркову карту неба або являти собою іншу, футуристичну спрямованість, композицію. У разі використання на стіні, вогники, що проявляються, можуть символізувати палаючі вікна хмарочосів або демонструвати красу північного сяйва, що набирає силу.

шпалери для вітальні

Флуоресцентні шпалери 3D

4. Світлодіодні композиції. Найбільш складні конструкції 3д шпалер для вітальні, де підсвічування зображення забезпечує LED-система. Найбільш експресивний вид для дизайну вітальні, але доступний поки не всім.

Популярні тематики

Для оформлення вітальні підійдуть 3д шпалери із зображенням живої природи. Це може бути все що завгодно: і березові гаї, і квіти, і представники світової фауни. Якщо говорити про 3д шпалери для вітальні 2017, то тут особливий упор робиться на водоспади та гірські хребти. Вони стають гарантом гармонії в інтер’єрі.

У невеликих вітальнях актуальні зображення сходів, терас, вікон і балконів, які стають адекватним продовженням інтер’єру, тим самим розширюючи простір.

Модні шпалери для вітальні часто візуалізують урбаністичні мотиви. Висотні будинки, міські панорами, мости та чудові місця додають атмосфері вітальні динамічності.

шпалери для вітальні

3д шпалери з анімалістичним принтом

Романтику та м’якість принесуть історичні теми. У вітальні може бути імітація фрески, об’ємна репродукція картини чи величне зображення замку. Мінімалістичні інтер’єри краще доповнювати 3д шпалерами для вітальні з абстракцією, графічними візерунками, геометричними малюнками.

шпалери для вітальні

3д шпалери з абстрактним малюнком

Розставити акценти допоможуть масштабні зображення предметів.

Як визначитися з тематичним змістом?

Що стосується вибору тематики, то тут необхідно орієнтуватися на стилістику загальної обробки. У традиційні інтер’єри можна вводити імітацію заоконних видів, природні пейзажі. Особливу чарівність обстановці додасть полотно, що зображує оформлену під старовину книжкову шафу.

шпалери для вітальні

3д шпалери, що імітують книжкову шафу

Урбаністичні шпалери підійдуть для вітальні на кшталт мінімалізм. Хай-теку відповідають абстракція та геометрія. В азіатських інтер’єрах по фэн-шую покладено зображення павичів, гілок сакури, ієрогліфів, гір.

Окрім тематики, зображення на 3д шпалерах для вітальні потрібно співвідносити з пропорціями останнього. У невеликих просторах ніколи не реалізуються великі, з підвищеною яскравістю рішення. Вони справлять давить ефект.

Тут раціональніше домагатися візуального розширення пропорцій, наклеюючи на стіну полотна, що несуть перспективні зображення. Зменшити тиск від малюнка допоможе правильний вибір стилів шпалер для вітальні. Нехай тут переважають пастельні тони, які паралельно зможуть візуально відсунути і затемнену частину вітальні.

шпалери для вітальні

3Д шпалери з перспективою візуально розширять простір

Для просторих і вітальнітих світлом вітальнів жодних обмежень щодо кольорових рішень, ані зображень немає. Малюнки на шпалерах можуть бути і фактурними, і з глянцем, і кольорові. Однак це правило діє лише в тому випадку, коли в обстановці немає меблів в яскравій оббивці, штор, що кричать, та інших акцентних елементів. Якщо щось подібне має місце, колірне рішення шпалер для вітальні має бути спокійним, що не привертає уваги.

Полотна з глянцем не оформляють протилежну вікну стіну. Блики світла спотворять зображення, і декор втратить сенс.

3д шпалери для вітальні можуть бути одиницею зонування. У цьому варіанті зображення на них повинне збігатися зі смисловим значенням зони. Якщо в куточку відпочинку доречний водоспад, то в гостьовій частині потрібно помістити яскраву абстракцію. Приклади правильного зонування інтер’єрів слід пошукати в Інтернеті.

шпалери для вітальні

3д шпалери для вітальні можуть бути одиницею зонування

Шпалери для вітальні в 2024

З усього розмаїття дизайнери цього року виділили тканинні шпалери. Екологічний матеріал не тільки простий у роботі, він дозволяє створювати інтер’єри дивовижної краси. Текстильні шпалери внесуть нотки розкоші в аскетичну обстановку.

шпалери для вітальні

Текстильні шпалери додадуть нотки розкоші в інтер’єр

А якщо їх ще й гармонізувати з текстилем, килимами, меблевою оббивкою, інтер’єр вийде просто по-царськи комфортним. Але все-таки ключовим моментом і основною концептуальною складовою дизайну вітальні буде незвичайний шпалерний орнамент.

Висновок

вітальня був і вітальнішається місцем, де потрібно зуміти створити специфічний інтер’єр, що одночасно сприяє і шумній вечірці, і затишному часу в сімейному колі.

Реалізувати задум багато в чому допоможуть правильно підібрані шпалери для вітальні. Не поспішайте «одягати» стіни в перші, що трапилися, шукайте відповідні моді вбрання.

Моделюйте інтер’єр, співвідносите його тло з підсумковим наповненням, і результат неодмінно порадує актуальністю та комфортом.

Оцініть цю публікацію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.