Створити щось нове та вражаюче на основі старого – це виклик професіоналізму, досвіду та знань. Проекти реконструкції та оновлення будинків завжди пов’язані з копіткою роботою над розрахунками, грамотним вибором матеріалів та креативністю.
Метою проекту було створити елегантний та сучасний стиль, непідвладний часу. Господарі шале вирішили уникнути стереотипів і створити міський розкішний інтер’єр.
Новий дизайн інтер’єрів
Архітектори вирішили розкрити стелю і створити дворівневий простір. Тільки у вітальні – стеля не перекрита другим рівнем. Цей прийом дозволив максимально заповнити всі приміщення природним світлом.Для візуального розширення простору – стелі та стіни пофарбовані у білий колір, доповнені стельовим підсвічуванням.
Центральне місце в будинку займає сходи зі скляними поручнями, сходами зі світлого та чорного дуба, для додаткового розмаїття стіни біля сходів оздоблені чорними шпалерами з графічним візерунком.
Центральне місце у вітальні займає камін, фанерований від підлоги до стелі розкішним мармуром шоколадного кольору. Над топкою каміна встановлений телевізор, а з боків розташували світлодіодне підсвічування, таким чином камін виконує відразу три функції.
Два дивани з коричневої шкіри перед каміном дозволяють розслабитися або провести вечір у великій компанії друзів. Стільниця журнального столика виготовлена з такого ж мармуру, що й камін. Завершальний акцент у вітальні – люстра з плафонами шоколадного відтінку та кришталевими підвісами.
Зона їдальні перегукується за дизайном із вітальнею. Тут встановлений стіл зі стільницею із тонованого скла та стільці зі шкіряними сидіннями.
Кухня відокремлена від вітальні та їдальні скляними розсувними дверима у чорній рамі. Кухонний гарнітур виготовлений за ескізами дизайнерів проекту, а особливість в інтер’єр вносять шпалери із зображенням відбитка пальця.
На першому рівні також розташовані: господарська та гостьова спальні та санвузол. У гостьову спальню можна потрапити через бібліотеку, вхід до неї замаскований по книжкові полиці, що робить інтер’єр спальні трохи загадковим та приватним, а також сприяє чудовій звукоізоляції.
Господарська спальня має свій санвузол і вбиральню, тому в інтер’єрі використано мінімум меблів.
Другий рівень
На другому рівні розташували робочі кабінети господарів. Крім скляних обмежників від першого рівня вони обгороджені металевими сітчастими панелями з підсвічуванням.
Оновлені інтер’єри шале вийшли сучасними, надихаючими та збережуть свою актуальність ще довгі роки.
О, вау, реконструкція шале в Альпах, як оригінально! Це ж така новина, яку абсолютно ніхто не зміг би передбачити. Справжній прорив в архітектурі, безумовно.
“Щось не розумію… Що це за проект? І що означає “реконструкція шале”? А про Альпи взагалі мовчу. Єдина гора, яку я знаю – це Говерла”.