Найновіші технології у будівництві допомагають створювати архітектурні шедеври та втілювати у життя найсміливіші ідеї. Всім відомо, що німецька практичність у дизайні та архітектурі відрізняється простотою та схильністю до порядку та економії.
Втіленням всіх цих якостей став новий будинок у Штутгарті, побудований для сім’ї, яка вважає за краще жити в гармонії з природою, розумно витрачати кошти та природні ресурси. Архітектура триповерхового будинку – лаконічна, він практично повністю зведений з бетону. З боку головного фасаду – невеликі вікна, які гарантують приватність, а з боку внутрішнього двору – великі вікна на підлогу.
Архітектура та технології дружні навколишньому середовищу
За архітектурним стилем будинок можна віднести до кубізму. Чіткі лінії фасадів, мінімалізм в обробці, але є кілька цікавих фішок, які роблять цей будинок індивідуальним. Наприклад, на вікнах замість жалюзі або ролет використовували складні конструкції з перфорованого металу, коли вони опускаються, в інтер’єрах починається чарівна гра світла і тіні.
Будинок опалюється за рахунок термальних вод, для цього облаштували чотири свердловини завглибшки 160 метрів та встановили тепловий насос. Для підігріву води у басейні на даху змонтували сонячні батареї. Ці технічні пристрої дозволяють господарям не залежати від газопостачання та купівлі палива. Вони споживають мінімум електроенергії, яка забезпечує роботу насоса та інші господарські потреби.
Світ і спокій
Дизайн внутрішніх інтер’єрів також простий, як зовнішній вигляд будинку. В оформленні використано всього декілька кольорів та матеріалів. Стелі та частина стін оздоблені декоративним бетоном, решта стін дуже гладка, забарвлена в білий колір.
Наприклад, кухонний гарнітур від підлоги до стелі, виготовлений з темного брашованого дерева.
Підлоги у вітальні та кухні із сірого вапняку, а на верхніх поверхах темно-коричневі з мореного дуба. Оздоблення чудово доповнюють предмети простих меблів, у стилі елегантної класики. Вбудовані меблі та кухонний гарнітур – зроблені на замовлення за ескізами дизайнерів. За допомогою невеликих світильників дизайнери розставили акценти в інтер’єрах, а непряме сонячне світло і кілька Великі люстри дозволяють створювати різні сценарії освітлення.
Внутрішнє подвір’я складається з п’яти терас, на кожній з яких створено свій настрій. В обробці використані ті ж вапнякові плити, що і на підлогах в інтер’єрі, цей елемент обраний сполучною ланкою між екстер’єром та інтер’єром. Різні за формою терраси дозволять господарям проводити вечірки та зустрічі на відкритому повітрі в особливій атмосфері, яка залежно від вибору місця буде завжди незабутньою.